چ٫ مرداد ۳ام, ۱۴۰۳

آخرین آمار و جزئیات مربوط به مراکز خانه معلم فرهنگیان

مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش‌ و پرورش آخرین آمار و جزئیات مربوط به مراکز خانه معلم فرهنگیان را اعلام کرد.

به گزارش توریسم اینترنشنال،۷۰۰ پایگاه اسکان نوروزی، ۴۰۵ مرکز آموزشی و رفاهی، ۵۰ پردیس دانشگاه فرهنگیان، به انضمام ۳۰۰ اردوگاه آموزش و پرورش در سراسر کشور، میزبان فرهنگیان خواهند بود. ستاد اسکان نوروزی ۱۴۰۲ فرهنگیان، امسال هم میزبان فرهنگیانی است که در ایام عید به همراه خانواده تصمیم به سفر و ایرانگردی گرفته‌اند.

مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش‌ و پرورش از پذیرش ۹۶۰ هزار و ۱۶۱ مسافر نوروزی برای حضور در مراکز اسکان آموزش و پرورش خبر داد.

سید سعید مقدم‌زاده، مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش جدیدترین آمار به ثبت رسیده از سامانه اسکان نوروزی فرهنگیان را اعلام و اظهار کرد: براساس آخرین آمار‌ها تا ساعت ۱۲ روز پنجم فروردین ۱۴۰۲، تعداد مسافران پذیرش‌شده تا این لحظه، ۹۶۰ هزار و ۱۶۱ نفر در قالب ۲۳۶ هزار و ۳۷۰ خانواده است.

او افزود: میزان پذیرش تاکنون به یک میلیون و ۴۱۱ هزار و ۶۶۴ نفر – روز رسیده است و آمار‌ها در حال افزایش است.

مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش همچنین شش استان دارای بیشترین میزان پذیرش مسافران را اعلام کرد و گفت: فارس، خراسان رضوی، اصفهان، خوزستان، بوشهر و هرمزگان به ترتیب بیشترین میزان پذیرش مسافران نوروزی را داشته‌اند.

مقدم‌زاده همچنین آماری از مراکز اسکان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ارائه کرد و گفت: آمار مسافران نوروزی در قیاس با پنجم فروردین ماه سال گذشته، ۴۵.۵ درصد، میزان پایگاه‌ها ۱۶ درصد و تعداد کل مدارس اسکان ۲۹.۲۱ درصد رشد پیدا کرده است.

به گفته او ، درحال حاضر ۷۴۷ مرکز رفاهی، ۶۳ هزار و ۶۳۴ کلاس درس در قالب ۸۲۹۸ مدرسه پذیرای مسافران نوروزی هستند و ۱۹ هزار و ۴۴۵ تن به عنوان عوامل اجرایی میزبان مسافران هستند.

تمام فرآیند ثبت‌نام، رزرو و پرداخت اسکان نوروزی فرهنگیان به صورت برخط در تارنمای eskan.medu.ir صورت می‌پذیرد.

بیشتر بخوانید:

فرآیند ثبت‌نام و رزرو و پرداخت اسکان نوروزی فرهنگیان اعلام شد + لینک ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *