د٫ آذر ۱۳ام, ۱۴۰۲
پروازهای نوشهر

برقراری مسیر پروازی مسقط ـ شیراز ـ نوشهر و بالعکس از ۱۱ شهریور

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران از برقراری خط پروازی جدید مسقط ـ شیراز ـ نوشهر و بالعکس در فرودگاه نوشهر از ۱۱ شهریور به مناسبت هفته دولت خبر داد.

به گزارش توریسم اینترنشنال، سعدالله وطن‌خواه مدیرکل فرودگاه‌های مازندران اظهار کرد: براساس پیگیری‌های مستمر صورت گرفته و رایزنی با شرکت‌های هواپیمایی و در اجرای منویات استاندار مازندران مبنی بر توسعه مسیرهای پروازی و صنعت گردشگری استان و موافقت‌های صورت گرفته بین سازمان هواپیمایی کشوری و هواپیمایی عمان ،از ۱۱ شهریور ماه همزمان با گرامیداشت هفته دولت، مسیر پروازی مسقط ـ  شیراز  ـ نوشهر و بالعکس دایر می‌شود.

وی افزود: با اعلام شرکت هواپیمایی قشم ایر، نخستین پرواز در مسیر مذکور در راستای اتصال و ارتباط کشور عمان به خطه سرسبز شمال و بهره‌گیری گردشگران عمانی از طبیعت خداوندی شمال کشور انجام می‌شود.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران با اشاره به اینکه فرودگاه‌های استان مازندران با اقدامات صورت گرفته در مسیر توسعه، آمادگی لازم  جهت برقراری پرواز به مسیرهای مختلف را دارد، اظهار کرد: امیدواریم با پیگیری‌های صورت گرفته بتوانیم شاهد برقراری پرواز در مسیرهای دیگر کشور ازطریق فرودگاه‌های استان باشیم.

وطن خواه گفت: با پیگیری‌ها و مکاتبات و اقدامات صورت گرفته توسط مسؤولان ارشد استانی و حمایت‌های مقامات ارشد شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران امیدواریم در آینده‌ای نزدیک شاهد تصویب و ابلاغ مرز هوایی رامسر باشیم که این اقدام، گام موثر و مبارکی در راستای ایجاد و توسعه پروازهای خارجی و بین‌المللی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

برقراری پرواز مستقیم شیراز-نوشهر و برعکس

برگزاری آیین بزرگداشت جنگل‌های هیرکانی در مازندران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *