س٫ آذر ۷ام, ۱۴۰۲

بی میلی برنده جایزه بخت آزمایی آمریکا برای دریافت جایزه ۱.۳ میلیارد دلاری

برنده جایزه ۱.۳ میلیارد دلاری بخت‌آزمایی آمریکا هنوز برای دریافت جایزه مراجعه نکرده است.

به گزارش توریسم اینترنشنال، برنده خوش‌شانس ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلاری بخت‌آزمایی ماه ژوئیه در آمریکا هنوز برای دریافت جایزه مراجعه نکرده است. این بخت آزمایی در ماه ژوئیه برگزار شده بود اما با گذشت بیش از یک‌ ماه هنوز این فرد «خوش‌اقبال» خود را برای دریافت این جایزه هنگفت معرفی نکرده است.

این جایزه، دومین رقم بالا در تاریخ مسابقات بخت آزمایی در آمریکا محسوب می‌شود. تنها اطلاعاتی که در مورد برنده مشخص است اینکه او از الینوی، از ایالت‌های غربی آمریکاست و بلیط ببرنده را در یکی از پمپ‌بنزین‌هایی زنجیره‌ای «اسپیدوی» در حومه شیکاگو خریده بود. طبق اطلاعات موجود، او این بلیط را ۲۹ ژوئیه یعنی تنها یک روز قبل از قرعه‌کشی تهیه کرده بود.

طبق قوانین بخت آزمایی در این ایالت آمریکا، برنده یک‌ سال برای معرفی خود و تحویل گرفتن جایزه زمان دارد. بدین ترتیب اگر تا ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۳ خبری از فرد مزبور نشود مبلغ جایزه بین مسابقات لاتاری دیگر ایالت‌ها تقسیم می‌شود. مدیر لاتاری ایالت الینوی این اتفاق را خیلی عجیب نمی‌داند، او می‌گوید: «مبلغ بقدری بالاست که ممکن است برنده برای آماده کردن روحی و روانی خود به زمان زیادتری نیاز داشته باشد.»

رکورد مبلغ در مسابقات «مگامیلیونز» همچنان مربوط به سال ۲۰۰۸ و زمانی است که یک آمریکایی خوش‌شانس یک میلیارد و ۵۴۰ میلیون به جیب زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *