پ٫ مرداد ۴ام, ۱۴۰۳
هتلداری

رازهای موفقیت در هتلداری

برای داشتن یک شغل موفق با بازخوردهای مناسب داشتن اطلاعات کافی در مورد شغل مد نظر و راه های پیشرفت در این حوزه بسیار حاز اهمیت می باشد.

به گزارش توریسم اینترنشنال؛اگر شما هم مثل من عاشق گردشگری هستین، باید بدونین که یکی از راه های موفقیت در تولید محتوا و کسب ثروت و درآمد بالا، افزایش تمرکز، بهره وری و رشد فکری و جسمی خودمون می باشد، و چون یکی از راه های در آمدی مشغول بودن در این حرفه هست، باید بهش توجه کنیم. همه ما میدونیم که هر کدوممون یک ویژگی های کاری، شخصیتی، ارتباطی و سبک زندگی متفاوت نسبت به همدیگه داریم.
من میخوام سه روش و اصل اساسی برای افزایش رشد و بهره وری برای افراد شاغل در رشته گردشگری و هتلداری خدمتتون بگم، جدا از اینکه تفاوت های کلی ما با هم چی هست.ش

  1. باید به پیش روی و حرکت های قدم به قدم باور داشته باشیم.

باید  بدونیم که میشه تو کمترین زمان به موفقیت رسید. باید خیلی واقع بینانه، و با توجه به توانایی های خودمون از اهدافمون توقع داشته باشیم، و مثلا نباید یکدفعه تصمیم بگیریم که در یکسال دو یا سه زبان جدیدی را کامل یاد بگیریم. اما هیچ کاری نشد ندارذ.

  1. در مورد هدف های اصلی با هیچ کس صحبت نکنین.

درست خوندین، با هیچ کس، چونکه خیلی از مردم و دوستان و نزدیکان رویا کُش هستن؛ و ممکنه با مسخره کردن، یا پوزخند یا کلمات مایوس کننده، انرژی منفی به ما بدن. تو این راه میتونین از یه استاد و راهنمای درجه یک، همفکری و مشورت بگیرین.

  1. با شکست های معمولی ناامید و بی انگیزه نشین.

شاید به نظرت خیلی شعاری باشه، ولی با تحقیقی که از رهبران و مدیران و افراد پیشرو در شرکت های بزرگ و کوچیک داشتم، متوجه شدم حتی در بدترین شرایط و شکست ها، همیشه به آینده عالی و توانایی های خودشون ایمان و باور داشتن. البته این برای خودگول زنی نیست، برای دید بهتر و ویژن داشتنه، و بهترین روش برای اینه که به خودمون انگیزه بدیم و انرژی لازم برای حرکت رو داشته باشیم.

گاه خفته و نهفته می مانید، دلسرد نشوید رشد به صورت جهش های ناگهانی اتفاق می افتد. (شاکتی گواین )
من تا جایی ممکن این مطالب ارزشمند رو آسون نوشتم و امیدوارم استفاده کنین و مثل من تو زندگیتون بهره ببرید. راستی اگر علاقه مند به هدف گزاری و بالا بردن بهره وری خودتون یا مجموعه تون هستین، میتونین از کلاس ها و مشاوره های خصوصی من به صورت آنلاین و حضوری استفاده کنین.

بیشتر بخوانید:

درخواست فعالان صنعت گردشگری و دانشجویان رشته‌های گردشگری و هتلداری برای لغو عوارض خروج از کشور

آغاز اجرای بیمه راهنمایان گردشگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *