پ٫ مرداد ۴ام, ۱۴۰۳
پروازهای اربعین

روند فروش بلیت پروازهای اربعین چگونه است؟

سخنگنوی سازمان هواپیمایی کشور در خصوص پروازهای اربعین توضیحاتی را ارائه  داده است.

به گزارش توریسم اینترنشنال؛ طبق گقته میراکبر رضوی پروازهای اربعین از ۲۰ شهریور آغاز می‌شود و تا ۳۱ شهریور ادامه خواهد داشت.

سخنگنوی سازمان هواپیمایی کشور اعلام کرد: اولین جلسه‌ی ستاد پروازهای اربعین ۱۴۰۱ تشکیل شد و به انجام پروازهای ایمن و راحت در این ایام تاکید شد. امسال از ۲۲ فرودگاه داخلی به مقصد بغداد و نجف پرواز انجام می‌شود و پروازهای عتبات عالیات از فرودگاه امام(ره) انجام خواهد شد.

رضوی به محدودیت‌هایی همچون گردوغبار و پیک پایانی مسافرت‌های تابستانی اشاره و اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌های پرواز اربعین از هم‌اکنون باید انجام شود.

ممنوعیت فروش بلیت‌های چارتری در اربعین

سخنگنوی سازمان هواپیمایی کشور ضمن اشاره به رعایت و اقدامات بهداشتی و همچنین انجام دستورالعمل‌های ستاد مبارزه با کرونا گفت: فروش پروازهای چارتری در ایام اربعین همچنین خرید و فروش بلیت در دفاتر خدمات مسافرت هواپیمایی یا اپلیکیشن‌ها ممنوع است و فروش فقط از طریق سایت شرکت‌های هواپیمایی مجاز انجام می‌شود.

رضوی به ایحاد هواپیمای پشتیبان، پاسخگویی موقع به مسافران و حضور نماینده تام‌الاختیار در فرودگاه نجف و بغداد اشاره کرد و افزود: باید میان پروازهای داخلی و پروازهای اربعین تعادل و توازن ایجاد شود و شرکت‌ها موظف هستند برنامه شهریورماه را براساس محدودیت‌ها و ظرفیت‌هایی که موجود است تنظیم نمایند.

بیشتر بخوانید:

اطلاع از هزینه سفر عتبات در اربعین

ویزای اربعین حذف می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *