ش٫ تیر ۳۰ام, ۱۴۰۳

مشکل زوم دوربین گلکسی اس ۲۳ بزودی حل خواهد شد

گلکسی اس ۲۳ در زوم ۳۰ برابری خود دچار باگ میشود و این مشکل در روز های اخیر باعث واکنش تند کاربران شده است.رئیس انجمن سامسونگ اعلام کرده که مشکلات دوربین این موبایل با به روز رسانی های جدید سریعا حل خواهد شد.

به گزارش توریسم اینترنشنال،باگ موجود در گلکسی اس ۲۳ امروز توسط رییس انجمن سامسونگ خبر رسانی شد. به دلیل وجود این نقص نرم افزاری دوربین گلکسی اس ۲۳ در زمان استفاده از زوم ۳۰ برابری از کار می افتد. به گفته بخش نرم افزاری سامسونگ دلیل ایجاد این مشکل جابجایی سریع دوربین ها و عدم یکپارچگی زمانی بین آنها است. سامسونگ قصد دارد این باگ نرم افزاری را از طریق وصله نرم افزاری برطرف کند. آپدیت مورد نظر نیز احتمالا در ماه آوریل منتشر خواهد شد.

طبق گزارش منتشر شده توسط گیزچاینا، هنوز سامسونگ در مورد وصله نرم.افزاری ایجاد کننده این مشکل صحبتی نکرده است. در هر صورت طبق گفته سامسونگ این باگ نرم افزاری در ماه آینده برطرف خواهد شد.

روز گذشته نیز اعلام شد ۱۸ نقص نرم افزاری در مودم های سامسونگ وجود دارد که توسط تیم پروجکت زیرو گوگل شناسایی شده بودند. طبق ادعای سامسونگ تاکنون ۵ مورد این نیز مشکلات برطرف شده و نقص ۶ نیز با استفاده از بروزرسانی ماه آینده برطرف خواهد شد. احتمال دارد این مورد با نقص ایجاد شده در دوربین گلکسی اس ۲۳ در ارتباط باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *