س٫ آذر ۷ام, ۱۴۰۲

معرفی ۱۴ مورد از پرطرفدارترین شخصیت های دنیای مارول

فیلم های علمی-تخیلی و ابرقهرمانان مارول نه تنها کودکان، بلکه بزرگسالان را هم به وجد می‌آورد و سرگرم می‌کند. همین امر باعث شده است این کمپانی تبدیل به یکی از غول های فیلم سازی هالیوود تبدیل شود.

در این مطلب به معرفی پرطرفدارترین شخصیت های دنیای مارول می‌پردازیم پس تا انتها با توریسم اینترنشنال همراه باشید.

۱. مرد عنکبوتی (Spider-Man) | شخصیت های مارول

 • نام دیگر: پیتر پارکر
 • اولین حضور: کمیک Amazing Fantasy 15 (1962)
 • خالق شخصیت: استن لی (Stan Lee) و استیو دیتکو (Stive Ditko)

شخصیت های مارول / قوی ترین شخصیت مارول

قطعا اسم تمام شخصیت های مارول را باید با مردعنکبوتی آغاز کرد. مرد عنکبوتی یا همان پیتر پارکر درمیان بهترین قهرمانان مارول، در جایگاه نخست قرار دارد. مهم نیست از طرفداران مارول باشید یا نه، به هرحال حتما یک بار نام مردعنکبوتی به گوشتان خورده است. داستان پیتر پارکر ترکیبی از طنز، روانشناسی ملموس و قلب و روح است.

اسپایدرمن از محبوب‌ترین کاراکترها درمیان تمام شخصیت های مارول است که اولین بار در سال ۱۹۶۲ ظاهر شد. پس از آن او را در فیلم‌ها و کمیک‌های بسیاری دیدیم. پیتر پارکر فرزند ریچارد و مری پارکر، متولد نیویورک است. والدین او طی یک حادثه هواپیمایی جان باختند و پیتر نزد عمه می و عمو بن بزرگ شد. داستان پیتر پارکر ابتدا او را به عنوان نوجوانی درگیر با مشکلات مالی و عشقی به تصویر می‌کشد، تا اینکه تصادفا عنکبوتی او را نیش می‌زند. اینجاست که اسپایدرمن، یکی از برترین قهرمانان مارول ،خلق می‌شود.

۲. مرد آهنی (Iron Man) | شخصیت های مارول

 • نام دیگر: تونی استارک
 • اولین حضور: سال ۱۹۶۳ در Tales of Suspense 39
 • خالق شخصیت: استن لی (Stan Lee)، لری لیبر (Larry Lieber)، دان هک (Don Heck)، و جک کربی (Jack Kirby)

قهرمانان مارول / اسم ابر قهرمانان دنیای مارول

تونی استارک و شخصیت ابرقهرمانی او، مرد آهنی، همیشه یکی از مهمترین و باهوش ترین و بهترین قهرمانان مارول بود. آیرون من یکی از محبوب‌ترین افراد درمیان تمام شخصیت های مارول است اما نقش او پررنگ‌تر از این حرف‌ها است. او اولین شخصیتی بود که مارول فیلم او را ساخت و طرفداران هنوز هم از خواندن داستان‌های مربوط به او لذت می‌برند. پس اصلا جای تعجب ندارد که درمیان تمام شخصیت های مارول ، مردآهنی از چنین جایگاه والایی برخوردار است.

آنتونی ادوارد استارک را با نام تونی استارک می‌شناسیم. او فرزند کارخانه‌داری به نام ریچارد و همسرش ماریا است. تونی کودک نابغه‌ای بود که در ۱۵ سالگی وارد دانشگاه MIT شد. وی پس از مرگ پدر و مادرش، صاحب کمپانی پدرش شد.

تونی استارک از بهترین قهرمانان مارول با موضوعات جنگ سرد وارد داستان‌های کمیک مارول شد. پس از پایان جنگ سرد، مردآهنی از یک شخصیت سیاسی تبدیل به یکی از شخصیتهای ابر قهرمان مارول شد. او ابتدا در مورد هویت ابرقهرمانی خود بسیار محتاط بود و کسی از چهره واقعی پشت ماسک مردآهنی خبر نداشت. اما روزی تصمیم گرفت برخلاف تمامی سنت‌ها، که می‌گوید ابرقهرمانان باید ناشناس باشند، عمل کند. این لحظه‌ای بزرگ و تاریخی در کمیک‌های آمریکا بود.

مرد آهنی گرچه از برترین‌های مارول است، اما همچنان در برابر تانوس ضعیف‌تر است. در جنگ بینهایت شاهد تقابل این دو بودیم و باید گفت تانوس حتی بدون داشتن دستکش بینهایت، باز هم از مرد آهنی با تمام تجهیزاتش قویتر است.

۳. ولورین (Wolverine) | شخصیت های مارول

 • نام دیگر: جیمز هولت، لوگان
 • اولین حضور: سال ۱۹۷۴ در The Incredible Hulk 180
 • خالق شخصیت: روی توماس (Roy Thomas)، لن وین (Len Wein)، جان رومیتا سینیور (John Romita Sr.)

شخصیتهای ابر قهرمان مارول / معرفی همه قهرمانان

تا جایی که مربوط به مجموعه مردان ایکس می‌شود، ولورین مهمترین و معروف‌ترین شخصیت این مجموعه و از برترین قهرمانان مارول است. این شخصیت طرفداران بسیاری دارد و دلیل آن نیز ساده است: شخصیت ولورین جا برای رشد و پیشرفت دارد و نویسندگان نیز به خوبی از این مساله استفاده کرده‌اند.

داستان این شخصیت از بهترین قهرمانان مارول، داستانی سرشار از تراژدی و خونریزی است. جیمز هولت متولد دهه ۱۸۸۹ در کانادا است. او فرزند جان و الیزابت، و در اصل فرزند نامشروع توماس لوگان است. جیمز جوان شاهد بود که توماس لوگان، پدرش جان را به قتل رسانید. پس جیمز نیز برای انتقام، لوگان را کشت، فردی که امروزه می‌دانیم پدر واقعی جیمز بوده است. سال‌ها بعد، جیمز تحت تاثیر آزمایشات پروژه Weapon X، قدرت‌های امروزی خود را به دست آورد. پروفسور X او را در گروه مردان ایکس استخدام کرد و داستان او ادامه یافت.

۴. ثور (Thor)

 • نام دیگر: ثور پسر اودین
 • اولین حضور: سال ۱۹۶۲ در Journey into Mystery 83
 • خالق شخصیت: استن لی (Stan Lee)، لری لیبر (Larry Lieber)، جک کربی (Jack Kirby)

شخصیت ابر قهرمان ثور / لیست ابرقهرمانان مارول

شخصیت ثور طی سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری در میان تمام شخصیت های مارول داشته است. داستان‌های اخیر او جزء بهترین کمیک‌های مارول، و خودش جزء محبوب‌ترین، مهمترین و قوی ترین شخصیت ها است.

ثور فرزند اودین، پدر خداوندان آزگارد، و گایا، روح زمین، است. او در آزگارد بزرگ شد و در جوانی تبدیل به بهترین جنگجوی آن سرزمین شد. بر اثر اشتباه ثور، پدرش او را به زمین تبعید کرد. ثور که خاطرات و قدرتش را از دست داده، با نام دونالد بلیک بر روی زمین زندگی می‌کرد. تا اینکه ۱۰ سال بعد، اودین متقاعد شد که ثور درس خود را فراگرفته و به او اجازه داد به آزگارد بازگردد. اما این بار ثور، به خواست خود و چون عاشق شده بود، بر روی زمین ماند.

ثور یکی از اعضای ثابت انتقامجویان و بهترین قهرمانان مارول است که با چکش خود، میولنیر شناخته می‌شود. او همچنین برادر لوکی، یکی از شرورهای مارول، است و بارها با برادر خود درگیر شده است. ثور بارها و بارها قدرت و توانایی خود را ثابت کرده است. اما آیا ثور قدرتمندتر از تانوس است؟ خداوندگار رعد آزگارد، حتی بدون سلاح، بسیار قدرتمند است. پس در نظر بگیرید اگر چکش خود را در دست داشته باشد، دیگر حتی تانوس نیز در مقابل او ایستادگی ندارد. و ثور یک بار این قضیه را در میان شخصیت های مارول فیلم به همه ثابت کرد.

۵. هالک (Hulk) | از شخصیت های مارول

 • نام دیگر: بروس بنر
 • اولین حضور: سال ۱۹۶۲ در The Incredible Hulk 1
 • خالق شخصیت: استن لی (Stan Lee)، جک کربی (Jack Kirby)

قوی ترین شخصیت های مارول / قوی ترین شخصیت های مارول

بُعد فناناپذیر و هیولایی بروس بنر دانشمند، یک پدیده فرهنگی است و شخصیت هالک تاثیر بسیاری بر محبوب‌تر شدن کتاب‌های کمیک داشته است. هالک یکی از قدرتمند ترین شخصیت های مارول است. تاریخچه حضور او شاید برای طرفداران جدی اندکی مبهم باشد، اما نکته مهم این است که این شخصیت امروزه از محبوب‌ترین و مهمترین قهرمانان مارول است. او یکی از اعضای مهم و ضروری اونجرز است و داستان‌های کمیک بدون حضور او غیرقابل تصور اند.

دکتر رابرت بروس بنر یک فیزیکدان نابغه از لحاظ هوشی، و ضعیف از لحاظ جسمی بود. در جریان یکی از آزمایشات، او که می‌خواست ریک جونز را از خطر تابش اشعه گاما نجات دهد، خود در معرض اشعه قرار گرفت. ابتدا تصور می‌شد اشعه تاثیری بر او نگذاشته، اما همان شب، بُعد هیولایی خاکستری (بله، هالک در ابتدا خاکستری بود!) او نمایان شد.

بی اغراق می‌توانیم هالک را قوی ترین شخصیت مارول بدانیم. او امروزه یکی از اعضای اونجرز است و در جنگ‌های زیادی با آنان همراه بوده است. گرچه در تقابل اولیه هالک و تانوس در جنگ بینهایت، تانوس او را شکست داد؛ اما به یاد داشته باشیم که تانوس در آن زمان قدرت سنگ‌ها را نیز در اختیار داشت. هالک در سال‌های اخیر قدرتمندتر و وحشی‌تر شده و به راحتی می‌تواند تانوس را خرد و خاکشیر کند و درمیان شخصیت های مارول اونجرز یکی از جذاب‌ترین ها است و همچنین از قوی ترین شخصیت های مارول و دی سی است.

۶. کاپیتان آمریکا  (Captain America) | شخصیت های مارول

 • نام دیگر: استیو راجرز
 • اولین حضور: سال ۱۹۴۲ در Captain America Comics
 • خالق شخصیت: جو سایمون (Joe Simon)، جک کربی (Jack Kirby)

قویترین شخصیت مارول / قوی ترین شخصیت های مارول

ستون کمیک‌های مارول و ابرقهرمانی آمریکا، کاپیتان آمریکا است. کاپیتان آمریکا از مهم‌ترین و  بهترین قهرمانان مارول، ترکیبی از ارزش‌های ابرقهرمانی سنتی دوران طلایی و دیدگاه آمریکایی نسبت به ابرقهرمانان ست. این شخصیت طی دهه‌ها تغییرات و پیشرفت‌های بسیاری داشته، و همچنان از محبوب‌‌ترین افراد درمیان تمام شخصیت های مارول است.

در دوران جنگ جهانی دوم، استیو راجرز، از سربازان آمریکایی برای حضور در پروژه آزمایشی تولد دوباره انتخاب می‌شود. هدف این پروژه به دست آوردن سوپر سرباز است. شخصیت کاپیتان آمریکا در ابتدا به عنوان یک شخصیت پروپاگاندا ظاهر شد و موفقیت خوبی در بین مردم و منتقدین کسب کرد. با پایان جنگ، محبوبیت این شخصیت کمتر و کمتر شد. تا اینکه چند سال بعد، کاپیتان آمریکا این بار به عنوان یکی از شخصیتهای ابر قهرمان مارول بار دیگر به کمیک‌ها بازگشت.

کاپیتان آمریکا با وجود تمام ابرقدرتهایش، درنهایت یک انسان است. او یک بار در جنگ ابدیت مقابل تانوس قرار گرفت و دیدیم که تانوس او را شکست داد. پس بیراه نیست اگر بگویین قدرت کاپیتان آمریکا از تانوس کمتر است.

۷. تانوس (Thanos)

 • نام دیگر: ندارد
 • اولین حضور: سال ۱۹۷۳ در The Invisible Iron Man 55
 • خالق شخصیت: جیم استارلین (Jim Starlin)

تمام شخصیت های مارول / عکس قوی ترین شخصیت های مارول

آیا انتظار داشتید در معرفی بهترین شخصیت‌های مارول فقط به ابرقهرمانان بپردازیم؟ خب بله، این انتظار کاملا درست و منطقی است ولی تانوس لیاقت حضور در این لیست را دارد. علاوه بر آن تانوس از قوی ترین شخصیت های مارول چیزی بیشتر از یک ابرشرور معمولی است. این شخصیت یک داستان عالی با قدرتی بینهایت دارد. تانوس گاهی اوقات براساس ایدئولوژی خود رفتار می‌کند، اما نباید فراموش کرد که او عاشق ایزدبانوی مرگ است. این عشق بارها و بارها بر تصمیمات او تاثیر گذاشته و تانوس بسیاری از کارها را برای جلب رضایت بانوی مرگ انجام می‌دهد. این امر به شخصیت تانوس عمقی می‌دهد که در دیگر شرورهای مارول آن را نمی‌بینیم.

تانوس فرزند عالارس و سوسان، از نژاد جاودانگان، است. او در جوانی شیفته مکتب نیهیلیسم و مفهوم مرگ شد و سپس در دام عشق بانوی مرگ افتاد. تانوس به دنبال سنگ‌های بینهایت است و دو سلاح قدرتمند، یعنی شمشیر تانوس و دستکش تانوس، را در اختیار دارد. وی همچنین معتقد است نیمی از جمعیت جهان باید نابود شوند تا زندگی برای نیمه دیگر عالی باشد. در بالا عکس قوی ترین شخصیت های مارول تانوس را می‌بینید.

۸. ددپول (Deadpool)

 • نام دیگر: وید ویلسون
 • اولین حضور: سال ۱۹۹۱ در The New Mutants 98
 • خالق شخصیت: فابیان نیسیزا (Fabian Nicieza)، راب لیفلد (Rob Liefeld)

عکس تمام شخصیت های مارول / شخصیت های مارول به ترتیب

یک موجود جهش‌یافته دیگر در تمام شخصیت های مارول ، ددپول است. او قطعا یکی از شگفت‌انگیزترین و بهترین قهرمانان مارول است و هیچ یک از طرفداران کمیک‌ها نمی‌تواند بگوید که ددپول را دوست ندارد. وید ویلسون شخصیتی است که بسیاری از سنت‌های کتاب‌های کمیک را شکسته است. او از ذات شخصیت خود که یک شخصیت کامیک است خبر دارد، و بارها دیوار چهارم و بسیاری از قوانین و قواعد معمول کمیک‌ها را شکسته است. به علاوه او تقریبا همه شخصیتهای مارول را یک بار کشته قبل از اینکه خودش کشته شود.

ددپول در ابتدا قرار بود یکی از ابرشرورهای مارول باشد، اما بعدها در کمیک مردان ایکس به یک شخصیت ضدقهرمانی بسنده کرد. این شخصیت براساس شخصیت شرور دی‌سی، دث استروک، شکل گرفته است. با این تفاوت که دث استروک یک ابرشرور است، ولی ددپول جنبه طنز همان شخصیت است. ماجراجویی‌های ددپول نیز عموما بسیار خنده‌دار است.

جالب است بدانید ددپول نیز همانند تانوس عاشق ایزدبانوی مرگ است. این دو یک بار بر سر این عشق با یکدیگر به نزاع پرداختند و ددپول برنده میدان بود. البته نه از لحاظ قدرت، بلکه ددپول توانست ایزدبانوی مرگ را راضی کند که تانوس را دور بزند.

۹. پروفسور ایکس (Professor X)

 • نام دیگر: چارلز فرانسیس خاویر
 • اولین حضور: سال ۱۹۶۳ در The X-Men 1
 • خالق شخصیت: استن لی (Stan Lee)، جک کربی (Jack Kirby)

رده بندی شخصیت های مارول / شخصیت های مارول به ترتیب

یکی دیگر از شخصیت های مارول که تاثیر بسیاری بر داستان‌ها داشته، پروفسور ایکس است. پروفسور ایکس با نام اصلی چارلز فرانسیس خاویر، موسس گروه مردان ایکس است. هدف او ایجاد صلح بین آدمیان و جهش‌یافته‌ها است. او می‌تواند ذهن دیگران را بخواند، آن را کنترل کند و بر آنها تاثیر بگذارد. گرچه او یکی از بهترین قهرمانان مارول است، اما به تازگی در داستان‌ها با ابعاد تاریکی از وجود او آشنا شده‌ایم.

۱۰. مگنتو (Megneto)

 • نام دیگر: مکس آیزنهارت
 • اولین حضور: سال ۱۹۶۳ در The X-Men 1
 • خالق شخصیت: استن لی (Stan Lee)، جک کربی (Jack Kirby)

اسم شخصیت های مارول / اسم ابر قهرمانان جدید مارول

مگنتو یکی از شخصیت های مارول در قالب یک شرور و ضدقهرمان است. او در سال ۱۹۶۳ به قلم استن لی و جک کربی خلق شد و طی سال‌ها شخصیت وی پیشرفت چشمگیری داشت. رابطه دوستانه و پیچیده او با پروفسور ایکس، سبب شده وی یکی از پیچیده‌ترین ابرشرورهای مارول باشد. او گاهی به عنوان شرور، گاهی ضدقهرمان و هر از چند گاهی نیز به عنوان قهرمان ظاهر می‌شود. این شخصیت چندلایه و پیچیده او سبب شد نام وی را در این لیست ذکر کنیم.

۱۱. دکتر استرنج (Doctor Strange)؛ از محبوب ترین شخصیت مارول

 • نام دیگر: دکتر استفان وینسنت استرنج (Doctor Stephen Vincent Strange)
 • اولین حضور: ژوئیه سال ۱۹۶۳ در ۱۱۰ Strange Tales
 • خالق شخصیت: استن لی (Stan Lee)، استیو دیتکو (Steve Ditko)

اسم ابر قهرمانان دنیای مارول / Doctor Strange

در فهرست اسم ابر قهرمانان دنیای مارول نباید از دکتر استرنج معروف و دوست داشتنی غافل شد. او به عنوان جادوگر ارشد دنیا و نخستین محافظ زمین در برابر جادو‌ها و تهدیدهای اسراسر آمیز شناخته می‌شود. او از اعضای قدیمی شخصیت های مارول محسوب می‌شود.

دکتر استرنج از بهترین قهرمانان مارول در ابتدا یک جراح مغز و اعصاب موفق اما خودخواه بود که می‌توانست از پس عمل‌های جراحی بزرگ بربیاید. اما در جریان تصادفی دستانش قدرت خود را از دست می‌دهند. او ناگزیر می‌شود تا برای برگرداندن قدرت دستان خود به سرتاسر دنیا سفر کند تا راه‌ حل جادویی‌ای برای این مشکل پیدا کند. سفر او باعث می‌شود تا دکتر استرنج از جادوگری قدرتمند آموزه‌های جدید یادبگیرد و در هنرهای رزمی نیز پیشرفت کند. این شخصیت از بهترین قهرمانان مارول در فیلم‌های زیادی حضور داشته است و علاوه بر فیلم‌های مستقل خود در آثاری که به شخصیت‌های دیگر دنیای مارول محسوب می‌شود نیز ایفای نقش دارد. شاید یکی از دلایل محبوبیت دکتر استرنج بازی درخشان بندیکت کامبربچ (Brnedict Cumberatch) در نقش او در دنیای سینمایی مارول نیز باشد.

۱۲. اسکارلت ویچ (Scarlet Witch)؛ از شخصیت های مارول زن

 • نام دیگر: واندا ماکسیموف (Wanda Maximoff)
 • اولین حضور: مارس ۱۹۶۴ در ۴ The X-Men
 • خالق شخصیت: استن لی (Stan Lee)، جک کربی (Jack Kirby)

معرفی همه قهرمانان / لیست ابرقهرمانان مارول

واندا ماکسیموف ملقب به جادوگر سرخ یا اسکارلت ویچ در لیست ابرقهرمانان مارول جایگاه ویژه‌ای دارد. واندا توانایی تغییر احتمالات را دارد و گاهی نیز با استفاده از انرژی‌های دیگر می‌تواند واقعیت را نیز تغییر دهد. در معرفی همه قهرمانان اسکارلت ویچ را باید در جایگاه ویژه‌ای قرار دهیم او به عنوان یک جادوگر چنان قدرتمند است که از قوی‌ترین شخصیت‌های مارول محسوب می‌شود.

واندا زن پیچیده و جذابی است. او ابتدا با برادر دوقلوی خود پیترو همکاری می‌کرد و در واقع یک ابرشرور بود اما بعدها به تیم انتقام جویان می‌پیوندد و عضو ثابت این تیم می‌شود. زندگی واندا کمی دردناک به نظر می‌رسد. او با هم تیمی خود ویژن که در واقع یک ربات است ازدواج می‌کند و با استفاده از قدرت‌های جادویی صاحب فرزندانی دوقلو به نام‌های بیلی و توماس می‌شود اما بعدها استوری‌ها باعث از بین رفتن فرزندان واندا و از دست رفتن احساسات ویژن می‌شوند. او تاکنون در فیلم‌های مختلف دنیای مارول و سریال معروف وانداویژن حضور داشته است.

الیزابت اوسلن (Elizabeth Olsen) از سال ۲۰۱۴ به ایفای نقش این شخصیت در دنیای مارول می‌پردازد.

۱۳. The X-Men (مردان ایکس)

 • نام دیگر:
 • اولین حضور: ۱۹۶۳ در ۱ The X-Men
 • خالق شخصیت: استن لی(Stan Lee)، جک کربی (Jack Kirby)

 عکس تمام شخصیت های مارول

مردان ایکس در واقع انسان‌های جهش یافته‌ای هستند که با یک ویژگی ژنتیکی به نام ژن ایکس متولد شده‌اند. این ژن آنها را تبدیل به ابرانسان‌های فوق‌العاده‌ای می‌کند. از میان تمام شخصیت های مارول چندین شخصیت از جمله سایکلوپس، جین گری و آیس من از اعضای جدید مردان ایکس هستند. رهبر گروه پرفسور ایکس است که به معرفی او پرداختیم.

چیزی که اکثر این جهش یافته‌ها که برخی جز بهترین قهرمانان مارول محسوب می‌شوند با آن‌ روبه‌رو هستند، تبعیض است. مردان ایکس همواره مورد تبعیض و تعصب قرار می‌گرفتند و ناگزیر می‌شدند تا از حقوق خود دفاع کنند. مردان ایکس در دنیای سینمایی مارول بارها به صورت تکی ظاهر شده‌اند اما شاید زمان این فرا رسیده باشد که یک بار این گروه را در کنارهم ببینیم. فیلم‌های متعددی درباره این گروه جهش یافته تاکنون ساخته شده است که به درگیری‌های آنها با مشکلات اشاره دارد.

۱۴. چهار شگفت انگیز (Fantastic Four)

 • نام دیگر:
 • اولین حضور:
 • خالق شخصیت: استن لی (Stan Lee)، جک کربی (Jack Kirby)

شخصیت های مارول به ترتیب

چهار شگفت انگیز از بهترین قهرمانان مارول هستند که در طی سفری فضایی با قدرت‌های خارق‌العاده‌ای روبه‌رو شدند. وقتی صحبت از فیلم‌های Fantastic Four پیش می‌آید، حال طرفداران تا حد زیادی گرفته می‌شود. اولین اقباس در سال ۱۹۸۶ صورت گرفت تا فقط حقوق فیلم را حفظ کند؛ با این حال فیلم پس از ساخته شدن هرگز اکران نشد. ۱۰-۱۵ سال بعد همین پروسه با دو اقتباس پرهزینه دیگر دنبال شد و در عین حال که این فیلم‌‎ها در باکس آفیس عملکرد ضعیفی‌ هم نداشتند، نتوانستند توجه منتقدین و طرفداران را به خود جلب کنند. کمی گذشت و در سال ۲۰۱۵ یک ریبوت با عنوان ساده Fantastic Four اکران شد و فیلم به قدری افتضاح بود که توانست تنها امتیاز ۹ درصد از سایت Rotten Tomatoes دریافت کند.

استودیوی مارول با فیلم‌های رکورد شکن و انبوهی از شخصیت های کمیک، تبهرش خودش را چندین و چندبار ثابت کرده است. استودیو مارول تائید کرده که فیلم چهار شگفت‌انگیز جدیدی به کارگردانی مت شکمن ساخته خواهد شد. این خبر خوبی است و می‌توانیم در سال ۲۰۲۴ انتظار این فیلم را داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *