پ٫ تیر ۲۸ام, ۱۴۰۳

مقصد اول سفر خانواده های عرب کدام کشور است؟

شاید باور نکنید که شهروندان عرب به جای دبی و کشور های حوزه خلیج فارس دوست دارند به اردن سفر کنند.

به گزارش توریسم‌اینترنشنال، اردن به سبب داشتن طبیعت بسیار زیبا و سخاوت و مهمان‌نوازی مردمانش یکی از مقصدهای گردشگری مورد علاقه خانواده‌های عرب به شمار می‌آید.

کارشناسان و کارکنان بخش گردشگری اعلام کردند اردن به دلیل تاریخ باستانی، طبیعت زیبا و جذاب و بهره‌مندی از امنیت و ایمنی لازم و همچنین مهمان‌نوازی خوب شهروندان آن، یکی از مقصدهای اصلی گردشگری مورد علاقه خانواده‌های عرب به ویژه خانواده‌ها و اتباع کشورهای شورای همکاری است.

کارشناسان بخش گردشگری با اشاره به توسعه این بخش در اردن و در نظر گرفتن امکانات لازم برای گردشگران تصریح کردند مهم‌ترین امری که به جذب گردشگران عرب به ویژه گردشگران کشورهای شورای همکاری به اردن کمک می‌کند، فضای خانوادگی مناسب است، که این موضوع اولین معیار برای خانواده‌های ساکن این کشورها به شمار می‌رود که برای گذراندن تعطیلات به طور مستمر به اردن سفر می‌کنند.

کارشناسان بر اهمیت تمرکز بر درآمد حاصل از برگزاری جشنواره‌های گردشگری و ایجاد بازارهای جذاب برای گردشگران، ارائه برنامه‌ها متناسب با نیازهای گردشگری خانوادگی به عنوان عوامل جذب گردشگر تاکید و اعلام کردند گردشگری بین کشورهای عربی می‌تواند آثار بسیار مثبتی داشته باشد و پیوندهای برادری، ارتباطات فرهنگی و اجتماعی و تجاری را افزایش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *