ش٫ تیر ۳۰ام, ۱۴۰۳
هتل ترسناک

هتلی ترسناک که مسافرانش را فراری می دهد

گرند میدوی نام هتلی در پنسیلوانیا ایالات متحده می باشد که فضای مرموز و ترسناک آن جا تمامی مسافران را فراری می دهد.

به گزارش توریسم اینترنشنال؛ وقتی بلر مورفی یک هتل قدیمی را برای فروش پیدا کرد، به نظرش رسید که این هتل قیمت مناسبی دارد و او روند خرید آن را آغاز کرد، اما بعداً متوجه شد که این هتل بسیار ترسناک است.

به گزارش ۲۴.ae، هتل گرند میدوی در پنسیلوانیا نام هتل ترسناک است که بلر خواهان خرید آن بود. مسافران این هتل می‌گویند که اغلب صدا‌های مرموزی می‌شنوند و شاهد اشیاء عجیبی هستند. اتاق‌های این هتل با سر‌های حیوانات پر شده و با تصاویر ارواح تزئین شده است.

بسیاری از گردشگران به دلیل شهرت وحشتناک بودن این هتل ترسناک از اقامت در آن می‌ترسند، اما افراد زیادی در آن اقامت می‌کنند تا بتوانند خواب ترسناکی را تجربه کنند. بسیاری از مردم در نهایت به دلایل غیر قابل توضیح قبل از پایان اقامت خود هتل را ترک می‌کنند.

اتاق خواب‌های هتل ترسناک دارای طراحی های خاصی هستند، زیرا در هر اتاق از فضای ترسناک متفاوتی الهام گرفته شده است، مانند اتاق خون آشام، اتاق تابوت و اتاق جادوگر. وحشتناک‌ترین اتاق این هتل اتاق چتر نجات است که دکوراسیونی به سبک خاص دارد و شامل یک عروسک ترسناک بزرگ است.

این اتاق به دلیل این وحشتناک‌ترین در نظر گرفته می‌شود، چون شایعه شده بود که توسط کودکی که کشته و در آنجا دفن شده بود، تسخیر شده است.

بلر گفت که او و همسرش متوجه اتفاقات عجیبی شدند و یک شب با فریاد زدن پسرشان از خواب بیدار شدند. این زوج تایید کردند که طیف‌هایی از مردم را در هوا می‌دیدند و صدا‌های عجیبی را می‌شنیدند.

بیشتر بخوانید:

تصاویری از ترسناک ترین و مرموزترین جاذبه های ایران

معرفی بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *