د٫ آذر ۱۳ام, ۱۴۰۲
پرواز اربعین

پرواز نجف ۲ میلیون تومان!

پروازهای اربعین به مقصد نجف با کاهش قیمت به ۲ میلیون تومان رسیده است.

به گزارش توریسم اینترنشنال؛ سخنگوی ایران‌ایر گفت که پرواز‌های این شرکت به مقصد نجف، از تاریخ ۲۶ تا ۳۱ شهریورماه با مبلغ دو میلیون تومان به جای سه میلیون عرضه می‌شود.

حسام قربانعلی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هواپیمای جمهوری اسلامی ایران از تاریخ ۲۶ تا ۳۱ شهریور، پرواز‌های رفت ازمبدا فرودگاه امام خمینی (ره) به فرودگاه نجف را از طریق سامانه فروش اینترنتی به آدرس ebooking.iranair.com با مبلغ دو میلیون تومان به جای سه میلیون تومان، عرضه کرده است.

سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران همچنین خاطرنشان کرد: در برخی از روز‌ها در مسیر‌های رفت و برگشت هم ممکن است ظرفیت‌های مختصری باز شود که افراد می‌توانند با مراجعه به ebooking.iranair.com نسبت به خرید بلیت اقدام کنند.

به نظر می‌رسد با توجه به نزدیک شدن به روز اربعین در تاریخ ۲۶ شهریورماه و در حالی که زائران در روز‌های پیش از این تاریخ و پس از آن به بازگشت از عتبات عالیات اقدام می‌کنند، این تصمیم برای جلوگیری از پرواز‌های یک سر خالی از فرودگاه نجف به ایران صورت گرفته است، در حالی که به گفته سرپرست ایران‌ایر، حتی اگر ۱۰۰ درصد پرواز‌ها به صورت رفت‌وبرگشت با ظرفیت پر انجام شود باز هم نرخ بلیت شش میلیون تومانی سودده نیست، این تصمیم برای جلوگیری از ضرر گرفته شده است.

بیشتر بخوانید:

اطلاع از وضعیت مرزها و تردد زائران اربعین

داروهای ممنوعه در سفر اربعین/اینفوگرافیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *