ج٫ فروردین ۳۱ام, ۱۴۰۳

آغاز به کارِ نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی تهران

پانزدهیم نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی از امروز شنبه(۹ بهمن ماه) در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرده و تا چهار روز نیز ادامه خواهد داشت.

به گزارش توریسم اینترنشنال؛ در حاشیه برپایی این نمایشگاه‌ها، نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی نیز برگزار خواهد شد.

در بخش نشست تجربیات و معرفی الگوهای موفق گردشگری که در سالن ۳۵ محل دائمی نمایشگاه‌ها برپا می‌شود، نقش قطارهای رجا در کیفیت خدمات گردشگری ریلی، ایده و راه‌اندازی قطارهای گردشگری در ایران با محوریت غرب کشور، گردشگری ماجراجویانه افراد دارای معلولیت، کویرنوردی، تجربه نشر و انتشارات گردشگری، فعالیت‌های رسانه‌ای، حمل و نقل هوایی شهری و ملاحظات امنیتی تورهای ورودی و داخلی در ایران توسط کارشناسان و فعالان صنعت گردشگری، عناوین برنامه‌های صبح تا ظهر این نمایشگاه است.

در بخش مربوط به برنامه‌های آموزشی نمایشگاه گردشگری نیز در روز شنبه کارگاه‌های آینده‌پژوهی، اهمیت گردشگری موضوعی، نگاه تحلیلی به اصول ارزیابی تأسیسات گردشگری، ظرفیت‌های ثبت‌های جهانی بر توسعه مقاصد، گردشگری مبتنی بر طب سنتی و اصول و فنون مذاکره برگزار خواهد شد.

در روز دوم نیز موضوعاتی از جمله قوانین و ضوابط مرتبط با مالیات، گردشگری هوشمند، اصول تأثیرگذاری خبر در گردشگری و مقررات و آموزش شاغلین در گردشگری بررسی خواهد شد.

در روز سوم برپایی نمایشگاه نیز برند مقصد، آشنایی با موضوعات بیمه‌ای، آشنایی با ساختار و اصول استارت‌آپ‌های گردشگری و نگاهی به خدمات ویزا از جمله موضوعاتی است که در این کارگاه‌ها بررسی می‌شود.

در روز چهارم (سه‌شنبه ۱۲ بهمن ماه) هم متاورس و قوانین مربوط به ورود گردشگران خارجی، پارادایم گردشگری تعالی‌بخش، انتقال تجربه مزارع گردشگری از جمله موضوعاتی است که توسط فعالان حوزه گردشگری برای آن نشست برگزار می‌کنند.

پایان خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *