ی٫ تیر ۳۱ام, ۱۴۰۳

اختصاص ۲۰ میلیارد ریال جهت تکمیل پروژه “پارک آبی بندر عباس”

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌ها وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در موضع گیری از تخصیص ۲۰ میلیارد ریال بودجه جهت تکمیل پروژه پارک آبی بندرعباس خبر داد.

به گزارش توریسم اینترنشنال؛ جواد واحدی در خصوص بازدیدش از پروژه پارک آبی بندرعباس گفت: پارک آبی بزرگی در مرکز استان با اعتباری بالغ بر ۲۰۰۰ میلیارد ریال با مساحت ۲۶ هزار مترمربع یکی از پروژه‌های بزرگ گردشگری بندرعباس است که ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات این پروژه زیرساخت‌ها و راه دسترسی بود، افزود: به دستور عزت الله ضرغامی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مبلغ ۲۰ میلیارد ریال برای راه دسترسی، گازرسانی، رمپ ورود و خروج و مشکلات راه دسترسی اختصاص دادیم.

واحدی بیان کرد: این پروژه به اعتبار بیشتری نیاز دارد اما به سهم خودمان این مبلغ را اختصاص دادیم که انشا اله در اردیبهشت‌ماه سال آینده شاهد افتتاح یکی از پروژه‌های بزرگ جنوب کشور باشیم.

پارک آبی بندرعباس با مساحت ۲۶ هزار مترمربع یکی از پروژه‌های بزرگ گردشگری در بندرعباس است که دارای رودخانه آرام، دریاچه خروشان، دریاچه کودکان، انواع سرسره با ارتفاع‌های از ۲۱ متر تا ۱۴ متر  است.

 

پایان خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *