پ٫ خرداد ۳۱ام, ۱۴۰۳
جشنواره ترنج

انتشار فراخوان نخستین جشنواره بین‌المللی «ترنج»

برای نخستین بار جشنواره ای با هدف تجلی هنرهای اسلامی در صنایع دستی به نام ترنج در کوشک باغ هنر منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد برگزار خواهد شد.

به گزارش توریسم اینترنشنال؛ نخستین جشنواره ملی و بین‌المللی «ترنج» با هدف تجلی هنرهای اسلامی در صنایع دستی در کوشک باغ هنر منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد برگزار می‌شود.این جشنواره که با همکاری منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، انجمن بانوان کارآفرین عقیق، سازمان ارتباطات اسلامی و کانون هنری دایا برگزار خواهد شد، طی فراخوانی از هنرمندان جهت ارسال آثار خود از اول تا ۳۰ تیر ماه ۱۴۰۱ دعوت به عمل می‌آورد.

موضوع جشنواره ملی و بین‌المللی «ترنج»، «تجلی هنرهای اسلامی در صنایع دستی» است که علاقمندان می‌توانند با تکنیک و سبک آزاد آثار خود را به صورت تابلو در ابعاد ۵۰ در ۷۰ و آثار حجم و مجسمه خود را حداکثر به طول ۵۰ سانتی‌متر تا پایان تیر ماه به دبیر خانه هنایش ارسال کنند.

علاقمندان در مرحله نخست برای شرکت در جشنواره می‌توانند با شماره دبیر جشنواره ارتباط برقرار کرده و در واتساپ به شماره ۰۹۳۸۶۵۷۳۴۶۲ پیام دهند تا فرم شرکت در جشنواره را دریافت کنند.

لازم به ذکر است پس از اعلام نتایج پذیرفته شدگان در مرحله نخست با هماهنگی دبیر جشنواره، آثار در تاریخی که متعاقبا اعلام خواهد شد به دبیرخانه متمرکز جشنواره در تهران تحویل داده می‌شود.

گفتنی است در پایان هیات داوران با اهدای گواهینامه معتبر به شرکت کنندگان و تقدیر از برگزیدگان در مراسم اختتامیه که در کوشک باغ هنر برگزار خواهد شد اهدای جوایز و قدردانی از هنرمندان شرکت کننده صورت می‌گیرد.

زمان برگزاری اختتامیه جشنواره و اعلام نتایج دوم تا ششم شهریورماه ۱۴۰۱ خواهد بود.جهت اطلاعات بیشتر در زمینه جشنواره می‌توان به صفحات@honar.kok@aghighngoمراجعه کرد.

بیشتر بخوانید:

برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد

گذر شکموها در تهران میزبان جشنواره های تابستانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *