ش٫ اردیبهشت ۲۹ام, ۱۴۰۳
تورهای گردشگری

برگزاری تور آشناسازی ویژه فعالان گردشگری روسیه

نخستین تور آشناسازی برای فعالان گردشگری روسیه شامل توراپراتورها و مدیران دفاتر خدمات مسافرتی جهت معرفی کشورمان برگزار شد .

به گزارش توریسم اینترنشنال؛ برگزاری تورهای آشناسازی از کشورهای بازار هدف جزو برنامه‌های اصلی دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی است تا متناسب با موضوعات مختلف فرصت بازدید و آشنایی با ظرفیت‌های گردشگری کشور فراهم شود.

در راستای تحقق این ماموریت و با رویکرد شروع مجدد گردشگری در دوران پساکرونا تور آشناسازی ویژه گروه ۱۵ نفره فعالان گردشگری روسیه شامل توراپراتورها و مدیران دفاتر خدمات مسافرتی تدارک دیده شده است.
فعالان گردشگری روس از روز سه‌شنبه ۱۷ خردادماه وارد کشور شده‌اند و تا روز شنبه ۲۱ ماه جاری از استان‌های تهران، اصفهان و فارس بازدید می‌کنند.
طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته این گروه ضمن بازدید از جاذبه‌ها و ظرفیت‌های میراثی، تاریخی، گردشگری و تفریحی کشورمان اقدام به تعریف تورهای تخصصی مرتبط و نیز تسهیل روابط گردشگری دو کشور خواهند کرد.
توراپراتورهای روسی در روز اول ورود به کشورمان از برخی از آثار و جاذبه‌های تاریخی و مدرن پایتخت بازدید داشته‌اند.
سفر به استان‌های فارس و اصفهان برای بازدید از آثار تاریخی نظیر ارگ کریمخانی، بازار وکیل، باغ ارم، مسجد نصیر‌الملک، مقبره احمد بن موسی شاهچراغ، پاسارگاد و بناهایی همچون مسجد شیخ لطف‌الله، عالی‌قاپو، کلیسای وانک، سی و سه پل در برنامه‌های تور آشناسازی فعالان گردشگری کشور روسیه قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

رونق دوباره صنعت گردشگری در پاریس پس از بهبود شرایط ناشی از پاندمی کرونا

گردشگری ایران پس از شیوع ویروس کرونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *