س٫ فروردین ۲۸ام, ۱۴۰۳

برگزاری تور گردشگری برای فعالان رسانه ای ترکیه در استان آذربایجان شرقی

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از برگزاری فم تور آشنایی با ظرفیت‌های گردشگری استان آذربایجان شرقی برای خبرنگاران و فعالان رسانه ای حوزه گردشگری از کشور ترکیه خبر داد.

به گزارش توریسم اینترنشنال؛ احمد حمزه زاده زمان برگزاری این تور ویژه را زمستان امسال اعلام و اضافه کرد: آشنایی با داشته‌ها، امکانات و ظرفیت‌های گردشگری آذربایجان شرقی هدف اصل این تور است که میراث فرهنگی استان با همکاری بخش خصوصی آن را برگزار خواهد کرد.

وی با بیان اینکه فم تور سفری است که با هدف بازاریابی و تبلیغ خدمات و یا مقصد سفر از سوی تور گردانان، آژانس‌های هواپیمایی برگزار می‌شود، اظهار داشت: این نوع تورها به متخصصان صنعت گردشگری مانند روزنامه‌نگاران، راهنمایان تور، عکاسان، فیلم‌سازان و مشاوران سفر ارائه می‌شود و در تمام جهان مرسوم است.

حمزه زاده ادامه داد: برگزاری فم تورهای گردشگری بهترین راهکاری است که کشورهای برتر در حوزه گردشگری در راستای توسعه این صنعت به کار برده‌اند و به همین منظور با برگزاری فم تورها در آذربایجان شرقی و بهره‌مندی از توان‌بخش خصوصی و ظرفیت‌های موجود استان در حوزه گردشگری، می‌توان بستر مناسب برای توسعه این صنعت را فراهم کرد.

وی افزود: در راستای این هدف، برگزاری فم تورهای دیگر برای فعالان گردشگری و اصحاب رسانه سایر کشورهای همسایه نیز در دستور کار قرار گرفته و برنامه‌های آن برای اوایل سال آینده طراحی شده است.

پایان خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *