ج٫ فروردین ۳۱ام, ۱۴۰۳
نمایشگاه صنایع دستی

برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد

به مناسبت روز جهانی صنایع دستی نمایشگاهی در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد برگزار می شود.

به گزارش توریسم اینترنشنال؛ این نمایشگاه که به مناسبت ۱۰ ژوئن مصادف با ۲۰ خرداد ماه، روز جهانی صنایع صنایع دستی برپا شده است در دو بخش میدان مشاهیر در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد شامل ۲۰ غرفه متنوع و همچنین بوستان بهشت مادران در همین منطقه ۱۰ غرفه نمایشگاهی است.

صنایع دستی شامل؛ سفال، چرم، منبت، معرق، کاشی، گلیم، نمد، پته، حصیر و… از جمله هنرهایی هستند که در این نمایشگاه از سوی هنرمندان عرضه شده‌اند.

علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند در روزهای ۱۸ تا ۲۰ خرداد از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۰ شب به نمایشگاه شماره یک واقع در میدان آرژانتین، بلوار نلسون ماندلا، منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد، میدان مشاهیر و نمایشگاه شماره ۲ واقع در بزرگراه شهید حقانی، بعد از بزرگراه شهید قاسم سلیمانی، خیابان کاویانی غربی، بوستان بهشت مادران مراجعه کنند.

گفتنی است دهم ژوئن مصادف با ۲۰ خرداد ماه، روز جهانی صنایع دستی بوده و در کشورمان ایران، بیش از ۳ میلیون هنرمند و صنعتگر در بیش از ۳۰۰ رشته مختلف هنرهای سنتی و صنایع دستی مشغول به کار هستند.

منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد ظرفیت خوبی برای حمایت از صنایع مربوط به گردشگری در سالهای اخیر ایجاد کرده و توانسته گردشگری شهری را در تهران توسعه دهد.

بیشتر بخوانید:

برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در بندرلنگه

راه اندازی نمایشگاه محصولات معرق چوب در چهارمحال و بختیاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *