د٫ فروردین ۲۷ام, ۱۴۰۳

بلاگرهای چینی جاذبه‌های گردشگری کرمان را معرفی می کنند

شماری از اینفلئونسرهای چینی در قالب توری با نام “سلام ایران”، به معرفی جاذبه های گردشگری شهرهای مختلف کشورمان می‌پردازند. آن ها به تازگی وارد کرمان شده اند.

به گزارش توریسم اینترنشنال؛ مشاور گردشگری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از سفر ۱۰بلاگر و اینفلوئنسر چینی به کرمان خبر داد.

معین افضلی گفت: این گروه در قالب توری تحت عنوان «سلام ایران» به معرفی پتانسیل‌ها و جاذبه‌های گردشگری کل کشور مسیری را می‌پیمایند، به‌گونه‌ای که دو روز گذشته در بندرعباس بودند و عصر امروز به کرمان می‌آیند.
وی ادامه داد: این بلاگرها و اینفلوئنسرها امشب در هتل کاروانیکا اقامت می‌کنند و بازدیدهایی از بافت قدیم کرمان، شهر ماهان و بیابان لوت و شهداد خواهند داشت.
مشاور گردشگری مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمان با تاکید برآنکه این افراد به معرفی زیرساخت‌های گردشگری و جاذبه‌های گردشگری می‌پردازند، اظهار کرد: این برنامه با همکاری وزارتخانه‌های امورخارجه، میراث فرهنگی و شرکت هواپیمایی ماهان برنامه‌ریزی شده است.
وی با بیان این مطلب که هزینه‌های این برنامه را شرکت هواپیمایی ماهان پرداخت می‌کند، تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم از این فرصت به خوبی برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان استفاده کنیم.
افضلی ادامه داد: یکی از بهترین راه‌های معرفی ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری برگزاری فن‌تورها یا تورهای آشناسازی توسط بلاگرها و آژانس‌های مسافرتی، تورگردان‌ها و توراپراتورها است و تاکنون هواپیمایی ماهان دوسه تور با حضور افرادی از کشورهای اروپایی، روسیه و چین برای معرفی جاذبه‌های گردشگری کرمان و بیابان لوت برگزار کرده است.
وی با بیان این مطلب که این برنامه بلند مدت است، افزود: آژانس‌های مسافرتی باید ارتباط برقرار و تورهای خاص خود را برگزار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *