ی٫ خرداد ۲۷ام, ۱۴۰۳
توریسم اینترنشنال دلیل سفر به ایران

رونمایی از کتابچه «۱۰ دلیل سفر به ایران»

در نمایشگاه روزهای فرهنگ ایران در رومانی از کتابچه «۱۰ دلیل سفر به ایران» رونمایی شد.

به گزارش توریسم اینترنشنال؛ در این نمایشگاه که از ۲۱ تا ۲۹ اردیبهشت سال جاری در موزه روستایی ملی رومانی برگزار شد، از کتابچه تبلیغاتی «۱۰ دلیل سفر به ایران» به زبان رومانیایی رونمایی شد.
این اقدام فرهنگی در راستای هم افزایی بین دستگاهی و بر اساس مفاد تفاهم نامه مشترک که پیشتر فی مابین وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی منعقد شده بود، انجام شده است.
بر اساس تفاهم نامه یاد شده همکاری مستمر در حوزه تبلیغات بین دو دستگاه و استفاده از ظرفیت های رایزنان فرهنگی مسلط به زبان کشور متوقف فیه بوده که در ترجمه محتواهای تولید شده در وزارت میراث فرهنگی همکاری داشتند.
برون داد این همکاری رونمایی از کتابچه تبلیغاتی ده دلیل سفر به ایران به زبان رومانیایی در نمایشگاه روزهای فرهنگ ایران است که به مناسبت یکصد و بیستمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک ایران و رومانی از سوی سفارت جمهوری اسلامی ایران در بخارست برگزار شده بود.
در نمایشگاه روزهای فرهنگ ایران علاوه بر سفیر کشورمان در رومانی، سفرای کشورهای لبنان، کره جنوبی، لیبی، تونس، پاکستان، اسلواکی، پرتقال و دیپلمات های فلسطین، سوریه، عراق، اندونزی، واتیکان، کوبا و رییس مرکز فرهنگی ترکیه نیز حضور داشتند.
گفتنی است کتابچه تبلیغاتی ۱۰ دلیل سفر به ایران به ۱۱ زبان بین المللی با هدف شناساندن بخشی از جاذبه های تاریخی، فرهنگی و توریستی کشورمان به مخاطبان بازارهای هدف گردشگری از سوی دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی تولید و منتشر شده است.

بیشتر بخوانید:

انتشار کتاب «نقش روابط عمومی سایبر در توسعه گردشگری مناطق آزاد کشور»

رونمایی از دو کتاب در حوزه میراث فرهنگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *