ج٫ اسفند ۴ام, ۱۴۰۲
رونمایی کتاب

رونمایی از ۲ کتاب تخصصی در نمایشگاه گردشگری پارس

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی فارس از رونمایی ۲ کتاب تخصصی گردشگری همزمان با گشایش نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز خبر داد.

به گزارش توریسم اینترنشنال؛،ابراهیم بختیاری گفت: با برنامه ریزی‌های انجام شده و همزمان با برگزاری دوازدهمین نمایشگاه گردشگری پارس، ۶ کارگاه تئوری و عملی گردشگری برگزار می‌شود.

به گفته او؛ کارگاه تخصصی طبیعت‌گردی، چالش‌ها و راهکارها، گردشگری نجوم در آسمان پارس، گردشگری خوراک (در مسیر پرشیا)، جایگاه مشاهیر پارس در توسعه گردشگری ادبی و هنری، اجرای تور تخصصی گردشگری ادبی آرمیدگان خاک مصلی و تور تخصصی گردشگری ادبی و هنری از وصاف تا تخت ضرابی از سلسله کارگاه‌هایی است که در هفته آتی در شیراز برگزار می‌شود.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی فارس عنوان کرد: این کارگاه‌های مهارتی، علمی، عملی و تخصصی از سوی اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان فارس و شهرداری شیراز و با همکاری فدراسیون‌های گردشگری خوراک، ادبی، هنری و طبیعت گردی وزارت میراث فرهنگی و گردشگری برگزار می‌شود.
او خاطرنشان کرد: اجرای دو تور تخصصی و عملی مذکور در مجموعه تاریخی – فرهنگی حافظیه کارگاه‌های تخصصی تئوری هم در هتل چمران شیراز برگزار خواهد شد.
بختیاری همچنین از اجرای مراسم رونمایی از ۲ کتاب تخصصی (مقدمه‌ای بر شناخت گردشگری نجومی- آسمان‌های تاریک) و (مدرسه خان دارالعلم صفوی شیراز) خبر داد و گفت: کتاب (مقدمه‌ای بر شناخت گردشگری نجوم – آسمان‌های تاریک) روز سه شنبه همزمان با مراسم افتتاحیه نمایشگاه گردشگری و کتاب (مدرسه خان دارالعلم صفوی شیراز) روز پنج شنبه ۲۲ دی ماه در هتل چمران شیراز برگزار می‌شود.

بیشتر بدانید:

«واکاوی گردشگری سلامت»عنوان کتابی از انتشارات جهاد دانشگاهی خراسان رضوی

رونمایی از ۶ جلد کتاب جدید در خانه شعر و ادبیات

برگزاری نمایشگاه کتاب گردشگری همزمان با هفته کتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *