ی٫ تیر ۲۴ام, ۱۴۰۳
صنایع+دستی+اردبیل

صدور ۴۲ پروانه تولید انفرادی و کارگاهی صنایع دستی در گرمی

۴۲ فقره کارت پروانه تولید کارگاهی و انفرادی و کارت شناسایی در حوزه صنایع‌ دستی در شهرستان گرمی استان اردبیل صادر شده است.

به گزارش توریسم اینترنشنال؛ علی حسین‌زاده ، رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان گرمی گفت: در سه ماهه نخست امسال از مهمترین اقدامات انجام شده در سطح شهرستان افتتاح موزه و نمایشگاه عشایری شاهسون در گرمی بوده که زمینه برای معرفی تولیدات و ظرفیت عشایر منطقه را فراهم می‌کند.

وی با اشاره به اقدامات در بخش صنایع‌دستی شهرستان بیان کرد: صدور ۴۲ فقره کارت پروانه تولید کارگاهی و انفرادی و کارت شناسایی در حوزه صنایع‌دستی و معرفی ۱۸ نفر برای استفاده از تسهیلات تبصره ۱۸ نیز در این مدت انجام شده است.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان گرمی تشکیل پرونده برای صدورموافقت اصولی به تعداد سه مورد، تکمیل روشنایی رینگ دور دریاچه منطقه نمونه گردشگری گیلارلو، تحویل پروژه راه دسترسی گردشگری انگوت قلعه یل‌سویی به پیمانکار و تحویل پل‌های رینگ دوردریاچه گیلارلو به پیمانکار را از اقدامات در بخش سرمایه‌گذاری عنوان کرد.

حسین زاده گفت: در حوزه میراث‌فرهنگی نیز رسیدگی به استعلامات حوزه میراث‌فرهنگی به تعداد ۶۲ مورد، ۸۵ مورد بازدید از آثار تاریخی و گزارشات مردمی و تشکیل پرونده حقوقی برای ۶ مورد در این حوزه انجام شده است.

وی از برگزاری چهار جشنواره نوروزگاه در سطح شهرستان خبر داد و افزود: برگزاری کلاس‌های آموزش آداب و معاشرت و حضور در جلسات شهرستان‌های گرمی و انگوت اعم از کمیته ها و شورای اداری نیز به تعداد ۲۸ مورد انجام شده است.

بیشتر بخوانید:

زمان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی گردشگری اردبیل

بازگشایی مجدد جاده خلخال-پونل

1 دیدگاه برای “صدور ۴۲ پروانه تولید انفرادی و کارگاهی صنایع دستی در گرمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *