ی٫ اسفند ۶ام, ۱۴۰۲

فعالان حوزه گردشگری کرمان در نمایشگاه گردشگری تهران شرکت می‌کنند

معاونت اداره گردشگری و میراث فرهنگی کرمان از حضور غرفه‌ها و فعالان گردشگری این استان در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران خبر داد.

به گزارش توریسم‌اینترنشنال، محمدحسین تجلی امروز، ۲۱ بهمن ماه با اعلام این خبر اظهار کرد: امسال استان کرمان با شعار «سرزمین شگفتی پنهان» و معرفی بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های مناطق مختلف در نمایشگاه گردشگری تهران حضور می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه متراژ در نظر گرفته برای غرفه استان کرمان بیش از ۵۰۰ متر مربع است، افزود: امسال غرفه استان با اِلمان‌های گردشگری و صنایع‌دستی کرمان تزیین شده و تولید محتوای متفاوتی را در آن مشاهده خواهید کرد.

تجلی با بیان اینکه دو گروه آیینی از شهرستان‌های بم و جیرفت در حاشیه نمایشگاه به هنرنمایی می‌پردازند، گفت: همچنین دو سیاه چادر عشایری به فروش محصولات محلی و هشت هنرمند به صورت زنده نیز به تولید صنایع‌دستی خواهند پرداخت.

سرپرست معاونت سرمایه‌گذاری و توسعه طرح‌های عمرانی میراث فرهنگی استان کرمان از برپایی هشت پلن تخصصی در حوزه گردشگری در حاشیه نمایشگاه خبر داد و گفت: این پلن‌ها با حضور مسئولان و دست‌اندرکاران حوزه گردشگری برگزار می‌شود.

وی در ادامه ضمن تقدیر از حمایت‌ها و همکاری ارگان‌های دولتی و خصوصی برای حضور متفاوت استان کرمان در نمایشگاه گردشگری تهران گفت: اتاق بازگانی، شهرداری‌ها، فرمانداری‌ها، فعالان حوزه گردشگری و صنایع‌دستی همکاری خوبی با این اداره‌کل داشته‌اند.

تجلی خاطرنشان کرد: هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران ۲۳ بهمن‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش می‌یابد و تا ۲۶ بهمن‌ماه ادامه دارد و غرفه استان کرمان در سالن ۲۷ واقع ‌شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *