چ٫ خرداد ۲ام, ۱۴۰۳

میزبانی برج میلاد از شهروندان در ماه مبارک رمضان

مدیر عامل برج میلاد خبر از میزبانی این برج از شهروندان در ایام ماه مبارک رمضا داد.

به گزارش توریسم اینترنشنال؛ عباس حیدری با بیان این مطلب افزود: جشن رمضان امسال و پس از دو سال وقفه به دلیل شیوع ویروس کرونا دوباره در برج میلاد از سر گرفته شده است و برنامه ها با رویکرد خانواده، برای همه سنین اعضای یک خانواده در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه برنامه ها در محوطه برج میلاد و همچنین بخشی از برنامه ها در مرکز همایش ها برگزار می شود، تصریح کرد: اجرای برنامه اذانگاهی برج از ساعت ۱۹ الی ۲۱ است که شامل اجرای گروه های سرود و تواشیح، برپایی سفره افطار ساده با همکاری آستان قدس رضوی تهران، برگزاری کارگاه های آموزشی کانون خدمت رضوی استان تهران، اجرای برنامه “منم بچه مسلمان” شبکه قرآن و معارف سیما با حضور حضور حجت الاسلام مقدسیان برای کودکان در محوطه برج میلاد است.

مدیرعامل برج میلاد ادامه داد: بخش دیگری از برنامه ها، اجرای برنامه های تلویزیونی است که از ساعت ۲۱ الی ۲۲ در سالن اصلی مرکز همایش های برج میلاد ضبط و پخش می شود. نام این برنامه “ماه بهشت” است که از شبکه قرآن و معارف سیما بصورت زنده پخش می شود و در این برنامه قاریان ممتاز نوجوان، قاریان بین المللی حضور دارند. بخش دیگری از این برنامه به گفتگو با کارشناسان مذهبی، اجرای تواشیح و سرود اختصاص دارد و حضور مردم در این برنامه آزاد است.

بگفته حیدری ، برنامه “ماه بهشت” با مشارکت و همراهی برج میلاد، شبکه قرآن، مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان زیباسازی شهر تهران و سایت تلوبیون اجرا می شود.

وی با اشاره به برنامه های شبانگاهی و تفریحات شبانه پس از اذان مغرب و عشا، گفت: این برنامه ها از ساعت ۲۲ الی ۲۴ در گذرگاه برج میلاد برای خانواده ها اجرا می شود تا آنها بتوانند در کنار تفریحات سالم ،از برنامه های آموزشی و کودکانه تدارک دیده شده در برج میلاد استفاده کنند و ایام خوبی و خوشی را نیز در ماه مبارک رمضان در این مجموعه به یادگار بسپارند.

حیدری تصریح کرد: این برنامه ها شامل  اجرای گروه “مل مل” برای کودکان، ـ میز تخصصی تربیت کودک با حضور دکتر سعید عزیزی (روانشناس)،ـ برگزاری مسابقات و دورهمی های بازی محور، معرفی کمپین «رویای همبازی تو بساز» با هدف  اهدای اسباب بازی به کودکان محروم ایران است. همچنین سخنرانی مذهبی با موضوعات اجتماعی وخانوادگی، اجرای نقالی از دیگر بخش های برنامه های جشن رمضانی برج میلاد است.

مدیرعامل برج میلاد درباره بخش نمایشگاهی جشنواره رمضانی نیز گفت: در این دوره ازجشنواره برگزاری نمایشگاه و فروشگاه اسباب بازی های ایرانی با حمایت اداره کل آموزش های شهروندی شهرداری تهران، نمایشگاه معرفی ۳۰ مدل اسباب بازی غربی و اثرات منفی آن روی کودکان، معرفی ظرفیت های اسباب بازی ایران، نمایشگاه دستاوردها و محصولات موسسات قرآنی و عترت با همکاری اتحادیه موسسات و تشکل های قرآن و عترت و اهدای غرفه ها بصورت رایگان به آنها، نمایشگاه محصولات عفاف و حجاب با همکاری کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از دیگر برنامه های ما در طول ماه برکت و نزول قرآن است.

وی در پایان عنوان کرد: پخش برنامه شبانه شبکه رادیویی جوان از برج میلاد بصورت زنده با حضور مردم، برنامه پایانی برج میلاد در شب های ماه مبارک رمضان است.

پایان خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *