چ٫ خرداد ۲۳ام, ۱۴۰۳

وضعیت مسافران در شمال کشور نگران کننده است/فیلم

مسافران شمال کشور با رفتاری که در پارک ها و مناطق تفریحی از خود نشان می دهند موجب ایجاد نگرانی هایی برای شهرداری و محیط زیست آن منطقه شده است.

به گزارش توریسم اینترنشنال؛ورود مسافران در روز‌های پایانی شهریور به مازندران افزایش می‌یابد و همزمان با حضور پرتعداد گردشگران برخی پدیده‌ها و رفتار‌های عجیب هم شکل می‌گیرد مانند سوار کردن اعضای خانواده در صندوق عقب خودرو یا عجیب‌تر از آن مانند پهن کردن لباس‌های شسته شده در خیابان‌های شهر بر روی طنابی که به درختان معابر بسته شده است.

تصاویر دریافتی از بابلسر نشان می‌دهد یکی از مسافران که با خودروی شخصی در حال تردد در یکی از خیابان‌های این شهر ساحلی است در اقدامی خطرآفرین اقدام به نشاندن دو نفر از اعضای خانواده در صندوق عقب خودروی خود کرد.

سوار کردن مسافر یا سرنشین داخل صندوق عقب یا هر قسمت خارجی وسیله نقلیه تخلف محسوب می‌شود و با کد تخلف ۲۰۳۱ مشمول پرداخت ۵۰۰ هزار ریال جریمه خواهد بود.

در تصاویر دیگری که این روز‌ها در فضای مجازی منتشر شده است نشان می‌دهد برخی مسافران در پارک پل میلاد فریدونکنار با بستن طناب به درختان پارک لباس‌های شسته را خشک می‌کنند، تصویر مشابه این رفتار چند روز قبل در بابلسر نیز مشاهده شده بود.

بیشتر بخوانید:

برای اجاره ویلا در شمال چه شرایطی باید داشت؟

راهنمای سفر به شمال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *