ی٫ اردیبهشت ۲ام, ۱۴۰۳

پیشروی ۴۰ درصدی پروژه بام اسد آباد همدان

مجموعه طرح بام اسدآباد به عنوان اولین بام گردشگری در استان همدان در حال اجرا است و هم اکنون ساخت این مجموعه با پیشرفت ۴۰ درصدی همراه شده است.

به گزارش توریسم اینترنشنال، شهردار اسدآباد از پیشرفت ۴۰درصدی مجموعه بام گردشگری، تفریحی این شهر خبر داد.

شاهین کلانتری بنگر  اظهار کرد: پروژه بام اسدآباد در قالب طرح جاده سلامت و پروژه تفریحی و گردشگری بوده که المان شهدای گمنام نیز در پارک شهید مدنی بخشی از بام اسدآباد به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر کل مجموعه این طرح  دارای ۳۰تا ۴۰درصد پیشرفت فیزیکی است، افزود: توسعه صنعت گردشگری، افزایش مدت اقامت گردشگران، افزایش اشتغال و درآمد سرانه شهروندان، ایجاد فضاهای مناسب برای پرکردن اوقات فراغت و رفاه شهروندان و بهبود عبور و مرور شهری و راه‌های دسترسی به معابر اصلی شهر و کاهش ترافیک از مهمترین اهداف اجرای این مجموعه چند منظوره است.

کلانتری بنگر با اشاره  به المان شهدای گمنام واقع در بام اسدآباد تصریح کرد:در حال حاضر این پروژه با پیشرفت فیزیکی ۶۵درصد به صورت امانی توسط حوزه عمران شهرداری شهر در دست اجرا بوده و با توجه به مشخص شدن هویت یکی از شهدای گمنام و حضور نخستین بار والدین این شهید والا مقام در شهرستان در آینده نزدیک، طرح المان در حال تکمیل و قابل بهره برداری است اما تکمیل نهایی و محوطه سازی المان شهدای گمنام به دلیل شرایط هوا و نیز به دلیل‌ مرتبط بودن طرح به ادامه پروژه جاده سلامت، در فازهای بعدی و مطابق با طرح مجموعه (بام اسدآباد )انجام خواهد گرفت.

وی خاطر نشان کرد: مجموعه طرح بام اسدآباد از داخل محدوده شهری از منطقه ضلع شمال غربی شهر، شهرک سید احمد شروع و به المان شهدا ختم می‌شود و در حال حاضر کل مجموعه طرح دارای ۳۰تا ۴۰درصد پیشرفت فیزیکی بوده و ۶۰تا۷۰درصد فعالیت باقی مانده که به صورت فاز به فاز اجرایی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *