ی٫ اسفند ۱۳ام, ۱۴۰۲
نرم افزارهای گردشگری

پیشرفت گردشگری داخلی با توسعه نرم‌افزارهای ایرانی

به گفته یک فعال حوزه گردشگری با توسعه نرم افزارهای این حوزه، بخش گردشگری جان دوباره خواهد گرفت.

به گزارش توریسم اینترنشنال، احمدرضا زمانیان که در حوزه جهانگردی و گردشگری فعالیت دارد روز چهارشنبه اظهار داشت: تا پیش از محدودیت‌های اخیر در فضای مجازی که بیشتر تمرکز ما بر روی اینستاگرام بود فعالیت خود را گسترش داده بودیم که این موانع تا حدود زیادی ما را با مشکل مواجه کرد؛ اما با توسعه نرم‌افزارهای ایرانی توانسته و می‌توانیم جان دوباره گرفته و به کسب‌وکار خود ادامه دهیم.

وی افزود حوزه گردشگری یکی از حوزه‌هایی است که خسارت‌های جبران‌ناپذیری دید چه از بابت کرونا و چه بعد از آن. اما حمایت‌های دولت می‌تواند کمک مؤثری باشد تا بتوانیم دوباره پا گرفته و به فعالیت خود ادامه دهیم.

زمانیان گفت: این ایده که اپلیکیشن‌های داخلی کارایی چندانی ندارند درست نیست و اگر هم بحث نظارت در اینها مطرح می‌شود به نظرم در اصل چنین نظارت‌هایی لازمه کار ماست تا فعالیت‌ها روند و ساختار مناسبی داشته باشد.

وی اضافه کرد: مالیات‌های سنگین در حوزه گردشگری برای هرکسی امکان‌پذیر نیست که خوشبختانه معافیت‌های مالیاتی هم در قالب این بسته دیده شده است.

زمانیان از برنامه اعمال تخفیف‌ها برای تبلیغات در فضای اپلیکیشن‌های داخلی استقبال کرد و گفت: این تخفیف‌ها می‌تواند تا حدود زیادی از هزینه‌ها بکاهد.

بیشتر بخوانید:

تزریق خون آزمایشگاهی برای نخستین بار

این کریسمس خبری از گوشی های آیفون نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *