ی٫ اسفند ۶ام, ۱۴۰۲

آشنایی با ۱۰ مورد از پرفروش‌ترین فیلم های تاریخ نتفیلیکس

مخاطبان شرکت نتفیلیکس را اغلب جوانان و نوجوانان تشکیل می‌دهند و این شرکت توانسته با ساختن فیلم های منحصر به فرد رگ خواب آنها را در دست گرفته و رضایت آنها را برانگیزد.

در این مطلب با توریسم‌اینترنشنال همراه باشید تا شما را با پرفروش‌ترین فیلم های تاریخ این شرکت آشنا کنیم.

با نگاه به فهرست ۱۰ فیلم برتر و پرطرفدار نتفلیکس، می‌توان به خوبی متوجه شد که تمام این ۱۰ اثر، فیلم‌های اختصاصی خود این شبکه هستند؛ ۱۰ فیلمی که در طی ۲۸ روز اولیه‌ی خود، بیشترین میزان تماشا و بازدید را داشتند. همانطور که انتظار می‌رفت، فیلم Red Notice (اعلان قرمز) در رتبه اول قرار دارد و احتمالا حالا حالاها هم قرار نیست جایی برود؛ زیرا این اثر در طی ۲۴ روز اول نمایش خود توانست رکورد بیشترین میزان بازدید را در میان تمام فیلم‌های نتفلیکسی داشته باشد:

  1. فیلم Red Notice (اعلان قرمز): ۳۶۴،۰۲۰،۰۰۰
  2. فیلم Don’t Look Up (بالا را نگاه نکن): ۳۵۹،۷۸۰،۰۰۰
  3. فیلم Bird Box (جعبه پرنده): ۲۸۲،۰۲۰،۰۰۰
  4. فیلم Extraction (استخراج): ۲۳۱،۳۴۰،۰۰۰
  5. فیلم The Unforgivable (نابخشودنی): ۲۱۴،۷۰۰،۰۰۰
  6. فیلم The Irishman (مرد ایرلندی): ۲۱۴،۵۷۰،۰۰۰
  7. فیلم The Kissing Booth 2 (غرفه بوسه ۲): ۲۰۹،۲۵۰،۰۰۰
  8. فیلم ۶ Underground (شش زیرزمینی): ۲۰۵،۴۷۰،۰۰۰
  9. فیلم Spenser Confidential (محرمانه اسپنسر): ۱۹۷،۳۲۰،۰۰۰
  10. فیلم Enola Holmes (انولا هلمز): ۱۸۹،۹۰۰،۰۰۰

با وجود اینکه بسیاری از این فیلم‌ها مورد هدف منتقدان زیادی قرار گرفتند و بمباران شدند، اما توانستند نظر بیننده‌های گسترده‌ای را به خود جلب کنند؛ خصوصا با وجود تیم پرستاره‌ای که در تک تک آنها وجود دارد. فیلم اعلان قرمز تیمی متشکل از راک، رایان رینولدز و گل گدوت را در خود دارد. از طرف دیگر هم فیلم جعبه پرنده و همچنین فیلم نابخشودنی ثابت کرد که ساندرا بولاک یکی از بزرگترین ستاره‌هایی به شمار می‌رود که سرویس استریم نتفلیکس در حال حاضر در اختیار دارد. علاوه‌بر این، در فیلم بالا را نگاه نکن هم شاهد حضور لئوناردو دی کاپریو و جنیفر لارنس بودیم.

نتفلیکس کاری کرد که مارتین اسکورسیزی و رابرت دنیرو باری دیگر با هم کار کنند و اثر شاهکاری مانند فیلم مرد ایرلندی را خلق کنند. بنابراین کاملا واضح است که پول زیادی خرج شده تا بیننده‌ها و مشترکان جدیدی به سمت این سرویس استریم جذب شوند. برخی از این فیلم‌ها حالا خودشان به تنهایی به یک مجموعه تبدیل شدند؛ مانند اعلان قرمز، فیلم انولا هلمز و همچنین فیلم استخراج که قرار است در آینده‌ای نزدیک برای آنها دنباله‌هایی ساخته شود. مجموعه‌ها قدم بزرگ و مهمی برای تقویت پایگاه مشترکان نتفلیکس به شمار می‌رود. می‌توانیم اهمیت این موضوع را با بازسازی یکی از موفق‌ترین سریال‌های خودش یعنی Money Heist (سرقت پول) ببینیم.

آل پاچینو، رابرت دنیرو و جو پشی در فیلم The Irishman

همین موضوع نشان می‌دهد که مطمئنا مجموعه‌ها همچنان ادامه خواهند داشت. از طرف دیگر هم خرید حق امتیاز داستان‌های مختلف رولد دال نشان می‌دهد که این سرویس استریم در نظر دارد تا «دنیای سینمایی مارول برای کودکان» را برای خودش راه‌اندازی کند و برنامه‌های جذابی را در این دنیای جدید به نمایش بگذارد. در حال حاضر شرکت دیزنی مجموعه‌های خیلی زیادی و بسیار دوست‌داشتنی‌ای دارد که به مخاطب خود نمایش دهد؛ از جمله مجموعه‌هایی از دنیای جنگ ستارگان و مارول که عمدتا به شکل موفقی از پرده نقره‌ای سینماها به صفحه نمایش کوچک تلویزیون منتقل شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *