ی٫ اردیبهشت ۲ام, ۱۴۰۳
مراکز خرید کیش

آغاز تخفیفات ویژه پایان فصل در جزیره کیش

رحمان سادات نجفی مدیرعامل جامعه بازاریان کیش اعلام کرد : حراجی پایان فصل مراکز خرید جزیره کیش از اول شهریور الی ۳۱ شهریور ماه با تخفیفات استثنایی و بی نظیر آغاز خواهد شد.

به گزارش توریسم اینترنشنال؛ مدیرعامل جامعه بازاریان کیش با برشمردن ویژگی ها و ظرفیت های منحصر به فرد جزیره زیبای کیش را بعنوان اولین اولویت گردشگران در ایران گفت: جزیره کیش با ویژگیهای جغرافیایی خاص خود که در زمینه توسعه جهانگردی منطقه ای و جهانی دارد، در میان همه جزایر ایرانی خلیج فارس تنها منطقه ای است که در تمامی ادوار و فصول سال مورد توجه ویژه قرار گرفته است و خصوصا در نیم قرن اخیر سرمایه گذاری سنگینی برای توسعه و ارتقاء آن صورت گرفته است.

مدیرعامل جامعه بازاریان کیش در ادامه صحبت های خود از راه اندازی حراجی های پایان فصل بازارها و مراکز خرید جزیره کیش از اول شهریور ماه الی ۳۱ شهریور ماه با تخفیفات استثنایی خبر داد گفت: امیدوارم که با همراهی خوب منطقه آزاد کیش و سایر جوامع در راستای توسعه و ‌رونق گردشگری در کیش با برگزاری حراجی پایان فصل بازارها و مراکز خرید جزیره بتوانیم با خدمت رسانی مناسب به گردشگران و هموطنان عزیز فضای خوب و مناسبی را برای خرید مردم فراهم کنیم.

مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش با برشمردن سایر متغیرهای موثر بر سفر گردشگران داخلی و خارجی به کیش اضافه کرد: هر ساله با شروع تابستان شاهد رونق نسبی و تغییر وضعیت در آمار ورود مسافر و گردشگر به کیش بودیم اما امسال به جهت متغیر های مختلف آنگونه که باید این اتفاق رقم نخورد و سبب رکود بی سابقه در فضای کسب و کار شده است.

وی اضافه نمود برگزاری رویداد های جذاب مهمترین عامل جذب گردشگر خواهد بود.

وی در پایان ضمن دعوت از دیگر تشکل های صنفی جهت مشارکت فعال در این خصوص، همگرایی را در شرایط فعلی به عنوان ضروری ترین عامل تاثیر گذار در عبور از این بحران بر شمرد.

بیشتر بخوانید:

اطلاع از قیمت هتل ها در کیش

برگزاری نخستین نمایشگاه بین‌المللی فرهنگ ایران در کیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *