د٫ اسفند ۷ام, ۱۴۰۲
تاکسی های گردشگری در تهران

راه اندازی تاکسی های گردشگری در تهران

قرار است تاکسی های گردشگری جهت حمل و نقل داخلی گردشگران با رانندگان آموزش دیده در شهر تهران ساماندهی شوند.

به گزارش توریسم اینترنشنال،استفاده از رانندگان آموزش دیده و مسلط به زبان خارجی برای جابه‌جایی گردشگران بین‌المللی، در دستور کار قرار گرفته است.

قرار است تعدادی تاکسی با رانندگان آموزش دیده و مسلط به زبان خارجی و آشنا با اماکن دیدنی،  در تهران گردشگران را جابه جا کنند.

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران در این خصوص گفت: قرار است با کمک ناوگان تاکسیرانی پایتخت، تعدادی تاکسی با رانندگان آموزش دیده و مسلط به زبان خارجی و آشنا با اماکن دیدنی، گردشگران را جابه جا کنند.

امیر قاسمی رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران بیان کرد: در حال رایزنی هستیم که حداقل برای برخی از اماکن مانند فرودگاه یا مبادی ورودی شهر، رانندگان آموزش دیده حضور داشته باشند که هم جوان بوده، هم به یکی از زبان‌های خارجی مسلط باشند و تحت آموزش آشنایی با اماکن گردشگری شهر قرار گیرند که وقتی گردشگر، داخل تاکسی نشست در گام اول بتواند سرویس لازم را به او بدهد و شهر را معرفی کرده و در کمترین زمان او را با تاکسی به نقاط گردشگری شهر ببرد.

وی درباره طرح مخصوص استفاده کودکان از تاکسی‌های گردشگری هم گفت: با توجه به اهمیت موضوع کودک و شهر دوست دار کودک در قالب تاکسی‌های گردشگری تورهای نیم روزه را برای کودکان اجرا خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:

نرخ هتل های تهران در پاییز ۱۴۰۱

حبس بازدیدکنندگان در موزه رضا عباسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *