چ٫ خرداد ۲ام, ۱۴۰۳

سفر مقامات گردشگری پاکستان به ایران و تاکید بر گسترش روابط گردشگری

وزیر گردشگری ایالت سند پاکستان در سفر خود به ایران، ضمن گفتگو با مقامات ایرانی، بر گسترش روابط گردشگری دو کشور تاکید کرد.

به گزارش توریسم‌اینترنشنال، وزیر گردشگری و فرهنگ ایالت سند پاکستان بر عزم این کشور برای تقویت روابط فرهنگی و ارتباطات مردمی با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.
«سید ذوالفقار علیشاه» وزیر گردشگری و فرهنگ ایالت سند پاکستان در دیدار با «حسن نوریان» سرکنسول کشورمان در شهر کراچی خواستار تقویت و توسعه روابط فرهنگی ایران و پاکستان شد.
طرفین در این دیدار ضمن بررسی آخرین تحولات روابط فرهنگی ایران و پاکستان، راهکار‌های گسترش همکاری‌ها و تعاملات فرهنگی میان دو کشور دوست و همسایه در چارچوب اقداماتی از جمله تبادل هیئت‌های فرهنگی و برگزاری نمایشگاه‌های مشترک را مورد بحث و گفتگو قرار دادند.«شید ذوالفقار علیشاه» وزیر گردشگری و فرهنگ ایالت سند پاکستان با تاکید بر اهمیت اشتراکات فراوان تاریخی و فرهنگی ایران و پاکستان اظهار داشت: تقویت روابط در حوزه گردشگری و فرهنگی می‌تواند زمینه گسترش همکاری در سایر بخش‌ها از جمله تجارت را فراهم کند.
طرفین در این دیدار همچنین برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی مشترک با هدف تقویت ارتباطات مردمی میان ایران و پاکستان توافق کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *