پ٫ اسفند ۳ام, ۱۴۰۲

سفر وزیر گردشگری به اصفهان به منظور افتتاح دو پروژه گردشگری به ارزش هزار میلیارد تومان

وزیر گردشگری و میراث فرهنگی کشور به منظور بازدید از مراکز گردشکری استان اصفهان و افتتاح ۲ پروژه بزرگ به ارزش هزار میلیارد تومان به اصفهان سفر کرد.

به گزارش توریسم اینترنشنال، عزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دقایقی قبل به منظور حضور در آئین افتتاح ۲ طرح گردشگری وارد اصفهان شد.

گفتنی است ضرغامی در این سفر قرار است هتل ۵ ستاره چهارباغ را که با سرمایه‌گذاری یک هزار میلیارد تومانی بخش خصوصی به بهره برداری رسیده است، افتتاح کند.

این هتل در زمینی به مساحت ۳۷۰۰ مترمربع و زیربنای ۱۷۴۰۰ مترمربع در ضلع غربی چهارباغ عباسی خیابان شیخ بهایی، کوچه ارفعی واقع شده است.

این هتل دارای ۱۳۸ اتاق اقامتی با ۳۱۰ تخت و ۲۵۰ مترمربع فضای سبز است. چهار سالن پذیرایی و سالن همایش، دو رستوران مسقف و سالن صبحانه خوری به مساحت ۳۶۰ مترمربع و مجموعه آبی و ورزشی، اتاق گیم نت و بیلیارد و اتاق کودک از دیگر امکانات رفاهی این مجموعه پنج ستاره در اصفهان است.

مجتمع گردشگری پارتاک در شهر شاهین‌شهر دیگر طرح بهره برداری شده در استان اصفهان است که امروز با حضور ضرغامی افتتاح می‌شود.

دیدار و گفتگو با مقامات ارشد استان و پیشکسوتان گردشگری اصفهان از دیگر برنامه‌های سفر نیم روزه مهندس ضرغامی به استان اصفهان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *