ج٫ اسفند ۴ام, ۱۴۰۲

شتری که برنده بازی ایران و انگلیس را پیشگویی کرد!/تصاویر

نتیجه دیدار انگلیس با ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با پیش‌بینی یک شتر خبرساز شد.

به گزارش توریسم اینترنشنال، رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از امروز آغاز می شود و بازار پیش‌بینی مسابقات نیز حسابی داغ است. پس از پاول، هشت‌پای معروف آلمانی، استفاده از حیوانات در پیش‌بینی مسابقات تورنمنت‌های مهم افزایش یافت.

پاول هشت پایی است که با پیش‌بینی درست بسیاری از مسابقات تیم ملی فوتبال آلمان به شهرت جهانی رسیده بود. او در جام ملت‌های اروپا فقط بازی فینال را اشتباه پیشگویی کرده بود. این هشت‌پای نر همچنین هر ۷ بازی تیم ملی فوتبال آلمان در جام، و نیز بازی فینال جام جهانی فوتبال ۲۰۱۰ را به‌درستی پیش‌بینی کرد.

اکنون در آستانه شروع مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، نوبت به پیش‌بینی سایر حیوانات رسیده است. «کامیلا» نام شتری است که برای پیش‌بینی دیدار انگلیس و ایران از او استفاده شده تا تیم برنده این دیدار حساس را حدس بزند.

روزنامه سان تصمیم گرفت برای پیش‌بینی این دیدار به سراغ شتر معروف برود که کامیلا در پیش‌بینی خود، تیم ملی انگلیس را برنده دیدار برابر ایران دانسته است.

جنی و ورنون مور، صاحبان مشاور املاک که هر دو ۵۲ ساله و مالک شتر کامیلا هستند، اصرار دارند که او “هرگز اشتباه نمی‌کند” و پیش‌بینی‌های او درست از آب در می‌آیند.

ورنون گفت: این بهترین فال ممکن برای گرت و شاگردانش است. عبور از مرحله گروهی در دسترس است. ما از او خواستیم که بین پرچم ما و حریف که چند یارد جلوتر از او نصب شده بودند، یکی را انتخاب کند و او هر بار مستقیماً به سمت پرچم انگلیس رفت.

شترها در شهر میزبان جام جهانی قطر، جایگاه ویژه‌ای دارند، جایی که برای ورزش بسیار محبوب شتر دوانی پرورش داده می‌شوند. اما یک خبر بد برای کشور میزبان وجود دارد چرا که کامیلا معتقد است که اکوادور در مسابقه افتتاحیه جام جهانی برابر قطر پیروز خواهد شد.

جنی گفت: کامیلا اراده بسیار قوی دارد و به نظر می‌رسد همیشه می‌داند که زمان غذا است، بنابراین ما به توانایی او در پیش‌بینی نتایج جام جهانی ایمان کامل داریم.

تصاویر | پیشگویی یک شتر از برنده بازی ایران و انگلیس | خبر بد برای میزبان جام جهانی ۲۰۲۲

تصاویر | پیشگویی یک شتر از برنده بازی ایران و انگلیس | خبر بد برای میزبان جام جهانی ۲۰۲۲

تصاویر | پیشگویی یک شتر از برنده بازی ایران و انگلیس | خبر بد برای میزبان جام جهانی ۲۰۲۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *