ی٫ اسفند ۶ام, ۱۴۰۲

علت گریه “معز علی” پس از زدنِ گل به ایران چه بود؟

“معز علی”، سنتاره تیم ملی فوتبال قطر پس از گلزنی به ایران در نیمه نهایی جام ملت های آسیا ۲۰۲۳، گریه کرد. موضوعی که با تحلیل و تفسیرهای مختلفی همراه شد.

به گزارش توریسم اینترنشنال، با این حال، معز علی خود توضیحاتی را در مورد گریه اش پس از گلزنی به ایران ارائه کرده است.

معز علی یکی از بازیکنان خوب و تاثیر گذار دیدار قطر و ایران بود که توانست گل سوم تیم را در دقایق پایانی به ثمر رساند تا زمینه ساز صعود قطر به فینال شود.

او بعد از بازی گفت: با وجود آنکه من ۱۱ گل در جام ملت‌های آسیا به ثمر رسانده‌ام، اما گل سوم به ایران ارزشمندترین گلم تاکنون بوده چرا که زمینه‌ساز صعود تیم به فینال جام ملت‌های آسیا در یک بازی سخت شد. ما ۱۳ پیروزی پیاپی در جام ملت‌های آسیا به دست آورده‌ایم و این رکورد آسانی نیست. امیدوارم درخشش ما در بازی پایانی هم ادامه داشته باشد و بتوانیم در حضور تماشاگران خود جشن قهرمانی بگیریم.

معز علی درباره اشک شوق خود بعد از بازی گفت: فشار زیادی را متحمل شدیم و این گریه بعد از صعود به فینال در چنین بازی سختی طبیعی است. ایران بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت و با وجود آنکه عقب افتادیم، اما شکر خدا به بازی برگشتیم و در نهایت با پیروزی زمین را ترک کردیم. امیدوارم در فینال هم با حمایت هواداران خود بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *