چ٫ خرداد ۲۳ام, ۱۴۰۳
استعفای+وزیر+بهداشت+پرتغال+به+دلیل+مرگ+زن+هندی+

مرگ گردشگر هندی دلیل استعفای وزیر بهداشت پرتغال

استعفای وزیر بهداشت پرتغال بخاطر فوت گردشگر هندی در این کشور این روزها تیتر اخبار سایت های خارجی شده است.

به گزارش توریسم اینترنشنال، خسرو ناظری صبح امروز در دیدار با احمد دانائی‌نیا، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان ، ضمن اشاره به ویژگی‌های منحصر به فرد منطقه کاشان، اظهار داشت: کاشان شهر شگفتی‌ها و معماری اصیل ایرانی است.

وی کاشان و دوشنبه را دارای وجوه مشترک فرهنگی و تمدنی دانست و تصریح کرد: میراث فرهنگی زبان گویای همه ملت‌ها است و کشورهایی که میراث فرهنگی مشترکی دارند، میراث‌بانان همدیگر هستند.

دبیرکل سازمان همکاری‌های اقتصادی  تاکید کرد: با رایزنی‌هایی که با سفیر تاجیکستان در ایران انجام خواهم داد، برنامه‌ای تحت عنوان هفته فرهنگی کاشان در شهر دوشنبه را برنامه‌ریزی و برگزار خواهیم کرد.

احمد دانائی‌نیا نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار بر لزوم تشکیل خانه فرهنگ تاجیکستان در کاشان و دوشنبه اظهار داشت: آمادگی داریم تا در یکی از خانه‌های تاریخی در هر دو کشور، خانه فرهنگ کاشان و دوشنبه تشکیل شود تا هر دو کشور با فرهنگ، تاریخ و حوزه تمدنی مشترکی که دارند، بیشتر و عمیق‌تر آشنا شوند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان این منطقه را دارای اصالت و قدمت بالایی عنوان کرد و افزود: منطقه کاشان با وجود تمدن هفت هزار ساله و منطقه سیلک قدمت خود را به رخ جهانیان می‌کشد.

 بیشتر بخوانید:

ضعف گردشگری حلال در ایتالیا

جذب ۱۰۰ میلیون گردشگری خارجی در فرانسه

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *