ش٫ اردیبهشت ۲۹ام, ۱۴۰۳

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

معرفی اقامت گاه های بوم گردی استان زنجان در نمایشگاه بین المللی تهران

استان زنجان قصد دارد تا امسال در بخشی از نمایشگاه بین المللی گردشگری به معرفی اقامتگاه های بوم گردی و ظرفیت های این استان در زمینه جذب گردشگران داخلی و خارجی بپردازد.

به گزارش توریسم اینترنشنال،مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان از معرفی اقامتگاه‌های بوم گردی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران خبر داد.​

 امیر ارجمند عصر امروز در جمع خبرنگاران از معرفی اقامتگاه‌های بوم‌گردی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان در نمایشگاه تهران خبر داد و اظهار کرد: شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تشویق سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در تقویت و ایجاد زیرساخت‌های گردشگری استان در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران معرفی خواهد شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان رویداد‌سازی را به‌ عنوان یکی از راهکار‌های مهم برای ترویج و معرفی جاذبه‌های گردشگری دانست و افزود: در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری محل‌های اسکان گردشگران و اقامتگاه‌های بوم گردی دارای مجوز در قالب بسته‌های گردشگری به علاقه‌مندان ارائه می‌شود تا از این فرصت پیش‌آمده برای جذب گردشگران به سمت استان زنجان استفاده کنیم.

وی بیان کرد: قرار است، استان زنجان در غرفه ۳۸ این نمایشگاه با نمایندگانی از هتل‌داران، بومگردی‌ها، دفاتر گردشگری و راهنمایان گردشگری حضور داشته باشد و صنایع‌دستی و بخشی از سوغات این استان نیز در این نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان با اشاره به اینکه ظرفیت استان برای جذب گردشگر از زمینه‌هایی است که در صورت توجه می‌تواند رونق اقتصادی خاصی به این استان ببخشد، افزود: جاذبه‌های تاریخی و جاذبه‌های طبیعی این استان شامل بناها، موزه‌ها، کوه‌ها، رودها، آبشارها، چشمه‌های آب‌ معدنی و دریاچه‌های طبیعی که در شهرستان‌های مختلف استان پراکنده‌ شده‌اند.

ارجمند گفت: پکیج‌های ویژه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان زنجان، معرفی جاذبه‌های گردشگری و تاریخی استان از جمله اقلام ارائه‌ شده در این نمایشگاه خواهد بود.

وی تصریح کرد: امیدواریم با مشارکت علاقه‌مندان و سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری در طرح‌های سرمایه‌گذاری و همراهی مسئولین و سازمان‌های ذی‌ربط بتوانیم اتفاقات خوبی را برای حوزه گردشگری استان رقم بزنیم.

ارجمند گفت: فرصت‌های سرمایه‌گذاری فرصت مناسبی برای علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری استان است تا کسب اطلاعات لازم در این نمایشگاه، مقدمات حضور سرمایه‌گذاران بالقوه حوزه گردشگری فراهم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *