ش٫ تیر ۲ام, ۱۴۰۳

معرفی ۲۷ فیلم برتر کمدی جهان در سال ۲۰۲۱

توریسم اینترنشنال؛ سال ۲۰۲۱ از حیث تولید کمدی های مفرج و سرگرم کننده، از دید بسیاری از منتقدن و مخاطبان جهان سینما، سالی خوب بود. در ادامه، فهرستی از ۲۷ فیلم برتر کمدی جهان که در این سال تولید شده اند و نباید تماشای آن ها را از دست داد، ارائه می شود.

۱. نیروی تندر (Thunder Force)

قهرمان‌های فیلم نیروی تندر از آن قهرمان‌هایی که معمولا انتظار دارید نیستند. یک نفر فرمولی اختراع کرده که می‌تواند به آدم‌های عادی قدرت‌های فوق‌العاده بدهد. ملیسا مک‌کارتی و اکتاویا اسپنسر که بهترین دوستان کودکی یکدیگر بوده‌اند دوباره با هم متحد می‌شوند و با استفاده از آن فرمول به جنگ جرم و جنایت می‌روند.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۲. سفر بد (Bad Trip)

اریک آندره برای ساختن این فیلم در سراسر آمریکا سفر کرده و فیلمی سرشار از صحنه‌های کمدی را سوغات آورده است. این فیلم ترکیبی از کمدیِ از قبل نوشته شده و دوربین مخفی است که شما را از خنده روده‌بر می‌کند.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۳. به همۀ پسرها؛ همیشه و تا ابد (To All The Boys: Always and Forever)

لائورا جین و پیتر دارند برای آینده نقشه می‌کشند. آن‌ها در حال گذراندن سال آخر دبیرستان و آماده شدن برای دانشگاه هستند.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۴. تام و جری (Tom and Jerry)

انیمیشن معروف تام و جری حالا زنده شده است. جری ماوس در هتل رویال گیت اقامت کرده و تام کت با همدستی کایلا می‌خواهند او را از آنجا بیرون کنند. آن‌ها باید تا قبل از اینکه روز عروسی بزرگ فرا برسد این کار را انجام داده باشند.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۵. کروئلا (Cruella)

استلای جوان دوست دارد که یک طراح بزرگ مد بشود و وقتی به هدفش می‌رسد جنبۀ تاریک درونش را نشان می‌دهد. این داستان یکی از شخصیت‌های منفی داستان «صد و یک سگ خالدار» است.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۶. آمدن به آمریکا (Coming ۲ America)

این دنبالۀ بهترین فیلم‌های ادی مورفی است. این فیلم از جایی شروع می‌شود که یک پادشاه آفریقایی به اسم اکیم تصمیم می‌گیرد پسر گمشده‌اش را که در آمریکا زندگی می‌کند پیدا کند.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۷. رایا و آخرین اژد‌ها (Raya and the Last Dragon)

رایا جنگجوی تنهایی است که به جستجوی آخرین اژد‌ها می‌رود تا دوباره بتواند صلح را در سرزمینشان برقرار کند.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۸. باب اسفنجی در حال فرار (The Spongebob Movie: Sponge on the Run)

رفیق دوست‌داشتنی زیر آبی ما این بار با یک ماجراجویی حماسی بزرگ برگشته. بعد از اینکه پوزایدون (هیولای دریاها) گری را اسیر می‌کند، باب و پاتریک برای نجات گری به سرزمین افسانه‌ای آتلانتیس می‌روند.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۹. موکسی (Moxie)

اگر به دنبال یک جور قدرت دخترانه هستید این فیلم مخصوص شماست. این فیلم ماجرای یک دختر خجالتی شانزده ساله به اسم ویویان است که انقلابی پر شور در مدرسه به راه می‌اندازد.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۱۰. خوشبختانه (Happily)

از کمدی تاریک خوشتان می‌آید؟ اگر اینطور باشد فیلم جدید جوئل هیل احتمالا فیلم مورد علاقه‌تان خواهد شد. این فیلم داستان یک زوج ظاهرا خوشبت است که با ماجرای عجیب و غریب یک جسد بیگانه و پرسش‌های فراوان درگیر می‌شوند.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۱۱. شکارچیان روح: بعد از مرگ (Ghostbusters: Afterlife)

این دنبالۀ فیلمی با همین نام است که سال ۲۰۱۶ ساخته شد. این داستان یک خانوادۀ کوچک است که ارتباط خودشان را با شکارچیان روح کشف می‌کنند.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۱۲. هرج و مرج فضایی؛ میراث جدید (Space Jam; A New Legacy)

در این فیلم لبرون جیمز از زمین بازی بیرون آمده تا روی پرده سینما برود. او و پسرش در این فیلم در دام یک فضای دیجیتالی گرفتار شده‌اند. او باید برای رهایی با عده‌ای دیگر متحد شود و علیه قهرمانان دیجیتالی در یک بازی بسکتبال مبارزه کند.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۱۳. نقشۀ چیز‌های کوچک کامل (The Map of Tiny Perfect Things)

این فیلم قصۀ دو نوجوان است که یک روز خاص را دوباره و دوباره زندگی می‌کنند. آن‌ها سعی می‌کنند هر چیز کوچکی را که بتواند این روز را به یک روز کامل تبدیل کند به دست بیاورند. این فیلم را ببینید تا بفهمید بالاخره آن‌ها میخواهند از این روز بی پایان بیرون بروند یا نه.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۱۴. خروج فرانسوی (The French Exit)

میشل و پسرش تصمیم گرفته‌اند کاملا ناپدید شوند و اثری از خوشان به جا نگذارند. آن‌ها با گربه‌شان به یک آپارتمان کوچک در پاریس می‌روند.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۱۵. روز بله گویی (Yes Day)

هیچوقت فکر کرده‌اید که یک روز بدون «نه» گفتن چه جور روزی خواهد شد؟ در این فیلم پدر و مادری هستند که تصمیم می‌گیرند برای یک روز به همۀ خواسته‌های فرزندانشان بله بگویند تا یک روز ماجراجویانه و مفرح را رقم بزنند.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۱۶. من خیلی اهمیت می‌دهم (I Care A Lot)

اگر کسی بگوید «من خیلی اهمیت می‌دهم» حرفش را باور می‌کنید؟ این فیلم داستان یک مباشر حقوقی کلاهبردار است که پس‌انداز موکلین پیرش را بالا می‌کشد. اما یکی از موکلینش که خانوادۀ با نفوذی دارد نقشۀ او را به خطر می‌اندازد.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۱۷. اسپایدرمن؛ راهی به خانه نیست (Spider-Man No Way Home)

این فیلم مارول هم مثل فیلم‌های دیگرش خالی از شوخی‌های بامزه‌ای که در دیالوگ‌ها اتفاق می‌افتند نیست.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۱۸. گزارش فرانسوی (The French Dispatch)

بازی تیموتی شالامی همیشه دیدنی است و این از آن فیلم‌هایی است که خیلی منتظرش بوده‌ایم. تازه‌ترین ساختۀ وس اندرسون یک کمدی پرستاره و دیدنی است.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۱۹. خانوادۀ آدامز ۲ (The Addams Family ۲)

غیر عادی‌ترین خانوادۀ دنیا دوباره به صحنه آمده است. حتما خل و چل بازی‌های این خانواده را در دومین قسمت این فیلم ببینید. قسمت اول در سال ۲۰۱۹ ساخته شد.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۲۰. بچه رئیس ۲؛ کسب و کار خانوادگی (The Boss Baby ۲: Family Business)

برادران تمپلتون بزرگ شده‌اند و از هم فاصله گرفته‌اند. اما یک فرمول جادویی برای دو روز آن‌ها را به بچگی برمی‌گرداند. بعد از این است که آن‌ها مجبور می‌شوند وقتشان را با هم بگذرانند و این به آن‌ها ایدۀ یک کسب و کار خانوادگی را می‌دهد.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۲۱. لوکا (Luca)

این فیلم راجع به رسیدن به بلوغ است و ماجرا‌های لوکا را در بهترین تابستان عمرش دنبال می‌کند. او و دوستش آلبرتو در سواحل ایتالیا دارند از خوردن بستنی لذت می‌برند که ناگهان رازی فاش می‌شود: آن‌ها در واقع دو هیولای دریایی هستند که از دنیای دیگری آمده‌اند.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۲۲. آواز ۲ (Sing ۲)

باستر مون از آن همه فن حریف‌ها است. او و گروه حیوانی پرستاره‌اش می‌خواهند کنسرت برگزار کنند و برای رسیدن به بهترین نتیجه باید یک ستارۀ بزرگ موسیقی راک را راضی کنند که از انزوا بیرون بیاید و به آن‌ها بپیوندد.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۲۳. مهمانی و پس از مرگ (Afterlife of the Party)

کاسی یک آدم دمدمی‌مزاج است که عاشق مهمانی است. بعد از یک تصادف عجیب که در هفتۀ سالگرد تولدش اتفاق می‌افتد، او می‌میرد ولی شانس دوباره‌ای برای جبران خطاهایش به او داده می‌شود.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۲۴. شانگ چی و افسانه‌های ده حلقه (Shang Chi and the Legends of the Ten Rings)

خوب گوش کنید. من میفهمم که همۀ آدم‌ها از فیلم‌های ابرقهرمانی خوششان نمی‌آید. اما باور کنید این یک چیز متفاوت است که حتما باید آن را دید. این فیلمی پر از اکشن و سرشار از چیز‌های خنده‌دار است.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۲۵. تیک تیک… بوم (tick, tick…BOOM!)

این یک فیلم موزیکال است که اوایل کار یک نمایشنامه‌نویس جوان را به تصویر کشیده است. این فیلم فقط عاطفه‌برانگیز نیست بلکه پر از صحنه‌های کمدی هم هست. این اولین کار کارگردانی لین مانوئل میراندا است.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۲۶. اوان هانسن عزیز (Dear Evan Hansen)

شاید این فیلم در ظاهر کمدی نباشد، اما فضایی موزیکال با یک جور حال و هوای کمدی دارد که لبخند روی لب شما می‌آورد.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱

۲۷. به بالا نگاه نکن (Don’t Look Up)

این یک فیلم پرستاره به معنی واقعی است. از آریانا گرانده تا دیکاپریو و مریل استریپ و تیموتی شالامی؛ همه در این فیلم حضور دارند. این فیلم داستان دو منجم است که می‌خواهند به دنیا هشدار بدهند که یک شهاب‌سنگ ویرانگر دارد به طرف زمین می‌آید.
بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۱
*منبع: seventeen.com
ترجمه: فرارو

2 دیدگاه برای “معرفی ۲۷ فیلم برتر کمدی جهان در سال ۲۰۲۱

  1. ممنون از معرفی های خیلی خوبتون ممنون از اینکه این سایت خوب رو طراحی کردید موفقیت روز افزون براتون ارزومندیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *