پ٫ مرداد ۴ام, ۱۴۰۳

مفقود شدن ۳۹ نفر بر اثر واژگونی کشتی تفریحی در آمریکا

گارد ساحلی آمریکا در حال جستجو جهت یافتن مسافران یک کشتی تفریحی است که در جریان بازگشت از باهاما، در سواحل فلوریدا غرق شد.

به گزارش توریسم اینترنشنال؛ گارد ساحلی فلوریدا در جنوب شرقی آمریکا در بیانیه ای از واژگونی یک کشتی تفریحی در نزدیکی سواحل این ایالت و ناپدید شدن ۳۹ مسافر آن خبر داد و اعلام کرد تاکنون جستجو برای پیدا کردن مسافران این کشتی بی نتیجه مانده است.

به گزارش پایگاه خبری اکسیوس، خدمه گارد ساحلی آمریکا شب گذشته به دنبال یافتن ۳۹ نفر مسافری بودند که قایق آنها در اواخر هفته و در پی بازگشت از باهاما (مجمع الجزایری در اقیانوس اطلس در شرق فلوریدا و در شمال کوبا) در سواحل فلوریدا غرق شده است.
فردی که متوجه غرق شدن این قایق شده بود حوالی ساعت ۸ صبح به وقت محلی با گارد ساحلی فلوریدا تماس گرفته و گفته بود که آنها “مردی که خود را به یک کشتی واژگون شده چسبانده بود” در ۴۵ مایلی (۷۲.۴ کیلومتری) شرق فورت پیرس (ساحل شرقی فلوریدا) نجات دادند. گارد ساحلی در پی این تماس تلفنی نخست به قاچاق انسان مشکوک شده بود.
اما پس از انتشار بیانیه گارد ساحلی در شب گذشته (سه شنبه شب)، فرد بازمانده توضیح داده بود که وی شنبه شب همراه با ۳۹ نفر دیگر از “بیمینی” (غربی ترین شهر باهاما) باهاما را ترک کرده و سپس در دریا با توفان روبرو شدند و همین وضعیت هوا سبب واژگونی کشتی در صبح یکشنبه شد.
براساس گزارش گارد ساحلی، چندین گروه نجات از راه هوا و دریا در مناطقی از بیمینی تا ورودی فورت پیرس در جستجوی کشتی تفریحی غرق شده هستند و هنوز هیچ یک از مسافران آن را پیدا نکرده اند.
پایان خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *