ی٫ خرداد ۶ام, ۱۴۰۳
آب ملخ

ناپدید شدن گردشگران روستای آب ملخ

فرماندار سمیرم در خصوص گردشگرانی که در روستای آب ملخ ناپدید شدند گفت : جستجو همچنان برای یافتن این دو گردشگر ادامه دارد و هنوز اطلاعاتی بدست نیامده است.

به گزارش توریسم اینترنشنال، مراد الیاس‌پور فرماندار سمیرم درباره ناپدید شدن ۲ گردشگر در روستای آب ملخ شهرستان سمیرم اظهار کرد: ۲ گردشگر اصفهانی که برای گردش به روستای آب ملخ سمیرم رفته بودند از روز پنجشنبه ۲۷ مرداد ناپدید شده‌اند. منطقه آب ملخ آبشاری به نام تخت سلیمان دارد که به دلیل خطر زیاد آن، نرده‌های فلزی و علائم هشداردهنده برای حفاظت از گردشگران در این منطقه نصب شده است که ظاهراً این ۲ گردشگر به نام‌های احمدیان و سیستانی به این علائم هشداردهنده توجهی نکرده‌اند و از نرده‌های فلزی عبور کرده‌اند.

وی افزود: بعد از نرده‌ها صخره‌های خطرناکی وجود دارد که در زیر این صخره‌ها رودخانه‌ای خروشان در جریان است و آب در این ناحیه شتاب زیادی دارد. به احتمال قوی این ۲ گردشگر داخل آب رفته‌اند و شدت جریان رودخانه آنان را با خود بُرده است.

فرماندار سمیرم گفت: در سه روز گذشته تیم‌های هلال احمر مشغول جستجو برای یافتن این دو گردشگر هستند و فعلاً آبِ رودخانه گل‌آلود است و تاکنون این جستجوها بی‌حاصل بوده است، اما عملیات جستجو کماکان ادامه دارد.

الیاس‌پور با بیان اینکه با توجه به شرایط، احتمال زنده بودن گردشگران اصفهانی ضعیف است، تصریح کرد: به هر حال جستجو تا یافتن این ۲ نفر ادامه خواهد داشت. البته درخواست نیروهای بیشتر برای جستجو به اصفهان داده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: اگر این ۲ گردشگر غرق شده باشند، احتمال اینکه جریان آب اجساد آنان را تا ۱۵ کیلومتر بُرده باشد، وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

نابودی چهره زیبای شهر با انباشت زباله ها در اصفهان

زنگ خطر تخریب بازار کاشان به صدا درآمد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *