ش٫ اردیبهشت ۱ام, ۱۴۰۳

پارک های شرق تهران آماده میزبانی از شهروندان در روز طبیعت

شهردار منطقه ۱۳ تهران از آمادگی برای میزبانی از شهروندان تهرانی در قطب گردشگری شرق تهران و ۶۴ بوستان منطقه ۱۳ در روز طبیعت خبر داد.

به گزارش توریسم اینترنشنال؛ محمد هادی علی‌احمدی در این باره اظهار کرد: پارک جنگلی سرخه حصار یکی از  پارک‌های بزرگ جنگلی شهر تهران است که دارای طبیعت زیبا و فضای دلپذیر است. این پارک زیبا پذیرای هزاران میهمان از نقاط مختلف شهر تهران در روز طبیعت و واپسین ایام نوروز است.

وی با اشاره به اجرای طرح استقبال از بهار و بهسازی و باز سازی قطب گردشگری شرق تهران و بوستان های منطقه افزود: با اقداماتی که از ماه ها قبل برای استقبال از نوروز از سوی معاونت‌های اجرایی شهرداری منطقه ۱۳ انجام شد، هم اکنون این پارک آماده پذیرایی از ۱.۵ میلیون شهروند در روز طبیعت است.

بر اساس به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ و به گفته شهردار این منطقه، در حال حاضر اقدامات و هماهنگی‌های لازم برای آمادگی جهت اطفاء حریق احتمالی، تعمیر و نظافت سرویسهای بهداشتی، تهیه کیسه‌های زباله و بروشور جهت توزیع بین شهروندان، آماده باش کارگران و نگهبانان، کنترل و نظارت بر تأمین روشنایی کلیه پارکها و بوستان‌ها، رفع نواقص و تأمین ایمنی و بهداشت و… صورت گرفته است.

وی با اشاره به انجام هماهنگی‌های لازم با نیروی انتظامی، آتش نشانی، پلیس راهور و اورژانس ادامه داد: ساماندهی و کنترل ترافیک معابر منتهی به کلیه پارک‌ها و بوستان ها انجام شده و پارکینگ مناسب در بوستان جنگلی سرخه‌حصار تامین و لحاظ شده است.

پایان خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *