پ٫ خرداد ۳۱ام, ۱۴۰۳
مراکز خرید کیش

با ۴ میلیون تومان به کیش سفر کنید

سفر به جزیره کیش به عنوان یکی از دیدنی های زیبای کشورمان به خاطر هزینه بالایی که دارد برای بسیاری از افراد شاید غیرممکن باشد اما برای یک تور سه روزه کیش می توانید با ۳میلیون و ۷۰۰ هزار تومان هزینه به این جزیره زیبا سفر کنید.

به گزارش توریسم اینترنشنال؛ جزیره بیضی شکل کیش با وسعت ۹۰ کیلومتر مربع یکی از جزیره‌های زیبای جنوبی خلیج فارس در استان هرمزگان است که جمعیتی ۲۵ هزار نفره دارد و سالانه میزبان حدود ۲ میلیون گردشگر است. کیش جزیره‌ای مسطح است که بلندترین نقطه آن از سطح دریا که در بخش شرقی واقع است، ۳۷ متر ارتفاع دارد. در گویش محلی مردم کیش به کانالی که آب قنات از آن خارج می‌شود کیش می‌گویند و این موضوع را دلیل نام گذاری این جزیره می‌دانند. آب و هوای کیش به دلیل موقعیت قرارگیری این جزیره گرم و مرطوب است و تابستان‌هایی گرم با رطوبت زیاد دارد، اما در فصل پاییز و زمستان و اوایل بهار بهترین زمان سفر به این جزیره به لحاظ آب و هوایی است و در این ایام آب و هوای کیش بسیار مطلوب است هم چنین اکسیژن موجود در هوا خالص است و این ویژگی تنها در چند نقطه از جهان وجود دارد.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری داخلی این هفته، برای ۲ روز و ۳ شب سفر به کیش و اقامت در هتل سیمرغ قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ۳/۷۰۰/۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۴/۱۸۰/۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است که هتل داریوش برای همین مدت اقامت قیمت اتاق استاندار رو به باغ  ۲ تخته را مبلغ ۵/۱۸۰/۰۰۰ تومان و قیمت همین نوع اتاق و ۱ تخته مبلغ ۷/۱۹۰/۰۰۰ تومان تعیین کرده است.

قیمت تور کیش ( ۲شب و ۳ روز / مهر ماه ۱۴۰۱)

هتل
درجه هتل
نوع اتاق
قیمت (هرنفر/ تومان)
سیمرغ
۴
۲ تخته
۳/۷۰۰/۰۰۰
سیمرغ
۴
۱ تخته
۴/۱۸۰/۰۰۰
مریم
۴
۲ تخته
۴/۰۰۰/۰۰۰
مریم
۴
۱ تخته
۴/۶۵۰/۰۰۰
داریوش
۵
اتاق استاندار باغ/۲ تخته
۵/۱۸۰/۰۰۰
داریوش
۵
اتاق استاندار باغ/
۷/۱۹۰/۰۰۰
داریوش
۵
اتاق استاندار دریا /۲ تخته
۵/۶۰۰/۰۰۰
داریوش
۵
اتاق استاندار دریا /۱ تخته
۸/۰۰۰/۰۰۰
مارینا پارک
۵
اتاق رو به جزیره / ۲ تخته
۷/۴۶۰/۰۰۰
مارینا پارک
۵
اتاق رو به جزیره / ۱ تخته
۱۱/۶۹۰/۰۰۰
مارینا پارک
۵
اتاق دریا/  ۲ تخته
۸/۶۰۰/۰۰۰
مارینا پارک
۵
اتاق دریا/ ۱ تخته
۱۴/۰۰۰/۰۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *