ی٫ اسفند ۶ام, ۱۴۰۲

برگزاری جشنواره بادبادک باز با مشارکت کودکان ایران و افغان

همزمان با روز جهانی بادبادک، جشنواره ای تحت عنوان «بادبادک باز» با هدف افزایش تعاملات فرهنگی ایران و افغانستان و با شعار«یک قلب و دو ملت» برگزار می شود.

به گزارش توریسم اینترنشنال، جشنواره «بادبادک باز» به مناسبت روز جهانی بادبادک در میدان مشاهیر واقع در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد برگزار می‌شود.

جشنواره «بادبادک باز» به مناسبت روز جهانی بادبادک، جمعه اول بهمن ماه ساعت ۱۰ صبح تا ۱۴:۳۰دقیقه بعد از ظهر با حضور گیتی خامنه در کنار کودکان ایرانی و افغانستانی و همچنین خانواده‌های شهدای فاطمیون در میدان مشاهیر واقع در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد برگزار می‌شود.

این برنامه که با شعار «یک قلب و دو ملت» با همکاری موسسه زینو و با هدف تعامل فرهنگی میان دو کشور در نظر گرفته شده است با ساخت بادبادک و داوری و معرفی بهترین بادبادک ساخته شده آغاز شده و با عکاسی در کنار عروسک‌های عظیم الجثه ادامه خواهد داشت.

ضمن اینکه در «میدان مشاهیر»، دیواری به عنوان صفحه نقاشی در نظر گرفته شده تا بادبادک‌های ساخته شده بر آسمان این دیوار نقاشی قرار گیرد.

بازدید از «گنبد مینا» و قصه‌گویی توسط گیتی خامنه، مجری قدیمی و با سابقه کودک و نوجوان و سپس بازی در شهربازی «گذر گردشگری» به صورت رایگان از دیگر برنامه‌هایی است که در جشنواره «بادبادک باز» در نظر گرفته شده است.

علاقمندان برای حضور در این جشنواره می‌توانند جمعه اول بهمن ماه ساعت ۱۰ صبح به آدرس میدان آرژانتین، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، میدان مشاهیر مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *