ی٫ تیر ۳ام, ۱۴۰۳

برگزاری مراسم معارفه رئیس جدید گردشگری و میراث فرهنگی استان مرکزی

بر اساس حکم وزیر گردشگری کشور، ریاست اداره گردشگری و میراث فرهنگی استان مرکزی به محمود مرادی نراقی منتقل شد.

به گزارش توریسم‌اینترنشنال، به‌نقل از روابط عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی طی حکمی از سوی مهندس سید عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، روز گذشته ۹ اسفند ۱۴۰۲ و با حضور جواد واحدی معاون امور مجلس و حقوقی استان‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، اسدی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی و محمودی شهردار اراک در سالن جلسات این اداره کل صورت پذیرفت، محمود مرادی نراقی به‌عنوان مدیرکل جدید میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی منصوب شد. همچنین از زحمات مهندس مرزبان تقدیر به عمل آمد.

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت شهرهای جدید امیرکبیر و مهاجران به مدت دو سال، شهردار کمیجان به مدت دو سال، شهردار شهر تاریخی نراق به مدت ۹ سال، بخشی از سوابق مدیرکل جدید میراث‌فرهنگی به شمار می‌رود.

برنده جایزه ملی بازآفرینی شهری در سال ۹۴, شهردار منتخب کشوری برای شرکت در اجلاس جهانی شهرهای اسلامی در سال ۲۰۱۶، مرمت‌گر نمونه بافت‌ها و بناهای تاریخی و منتخب دریافت جایزه ملی از وزارت میراث‌فرهنگی در سال ۹۶، شهردار منتخب وزارت راه و شهرسازی برای شرکت در اجلاس جهانی شهرهای در مسیر جاده ابریشم در محل کالج لندن با موضوع نقش سرمایه‌های اجتماعی در احیای شهرهای تاریخی در سال ۲۰۱۷ بخشی از توفیقات مدیریتی مدیرکل جدید میراث‌فرهنگی استان مرکزی است.

برگزیده چهارمین کنگره تاریخ معماری استان مرکزی در سال ۹۵ و منتخب یکی از ۱۰ چهره برتر ملی تأثیرگذار در حفاظت از آثار تاریخی توسط وزارت میراث‌فرهنگی در سال ۱۴۰۱ از دیگر سوابق نامبرده در حوزه میراث‌فرهنگی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *