س٫ فروردین ۲۸ام, ۱۴۰۳
جنگل های گرگان

سقوط یک خودرو پاترول در جنگل های گرگان

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گرگانگفت : یک خودرو پاترول روز جمعه ۱۴ مرداد در جنگل های استان گرگان از جاده منحرف شده و سقوط کرده است.

به گزارش توریسم اینترنشنال؛ رسول مقسم روز شنبه افزود: گزارش سقوط این دستگاه خودرو گردشگران در منطقه «چکل آتشان» جهان نما کردکوی به جنگل واقع در جنوب روستای «شموشک» گرگان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه عصر جمعه ۱۴ مرداد از سوی مدیریت بحران استانداری گلستان به منابع طبیعی و آبخیزداری گرگان به منظور کمک گردشگران ارسال شد.

وی ادامه داد: این اداره بلافاصله با بهره‌گیری از یک دستگاه «هلی شات» یگان حفاظت اداره کل و یک گروه چهار نفره جنگلبانان گرگان و کردکوی و تیم هایی از جمعیت هلال احمر برای شتاب در عملیات امدادرسانی به منطقه اعزام شده‌اند که بلافاصله محل سقوط این خودرو شناسایی شد.

مقسم خاطرنشان کرد: تاخیر در آزادسازی جسد از خودرو به خاطر قرار گرفتن در لب پرتگاه، سخت گذر بودن منطقه جنگلی، برخورد با تاریکی شب و شیب بسیار تند بوده که برای خارج کردن جسد باید امکانات برای برش خودرو به منطقه انتقال داده شود که امدادگران جمعیت هلال احمر تا ساعتی دیگر این عملیات را پایان خواهند داد.

وی گفت: این خودروی گردشگران چهار نفر سرنشین داشته که قبل از سقوط، سه نفر از آنان خارج شده بودند.

بیشتر بخوانید:

ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی به بخش گردشگری گرگان

توقف ساخت و سازهای غیرمجاز در منطقه گردشگری زیارت گرگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *