پ٫ فروردین ۳۰ام, ۱۴۰۳

مشاور وزیر گردشگری مشخص شد

علی طلوعی در حکمی از سوی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری به سمت مشاور وزیر منصوب شد.

به گزارش توریسم اینترنشنال، با حکم وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی علی طلوعی به‌عنوان مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی و امور بین‌الملل منصوب شد.

به نقل از روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، سید عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در حکمی علی طلوعی را به‌عنوان مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی و امور بین‌الملل منصوب کرد.

در حکم ضرغامی آمده است: نظر به شایستگی‌های فردی و تخصصی و همچنین دانش و تجربه ارزشمند فرهنگی و پژوهشی در حوزه‌های مأموریتی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، طی این حکم به سمت مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی و امور بین‌الملل منصوب می‌شوید.

حوزه وزارتی تقاطع فعالیت‌های فکری، اجرایی، ستادی و استانی است که باید با تدبیر و برنامه‌ریزی دقیق و بر اساس نظام تحول وزارتخانه مدیریت شود. جنابعالی مأموریت دارید تا با مشورت و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های سازمانی، امکان ارتباط مستمر مدیران و بدنه‌ی کارکنان با رأس وزارتخانه را فراهم کرده و زمینه مناسب برای تحقق راهبردهای سازمانی را فراهم کنید.

قدرت تعامل، اخلاق نیکو و نگاه عمیق علمی و پژوهشی شما پشتوانه ارزشمندی برای موفقیت در این مسئولیت خطیر است.

از خداوند متعال توفیقات جنابعالی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و مکتب نورانی امام خمینی (ره) و عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) را خواهانم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *