ی٫ خرداد ۲۷ام, ۱۴۰۳

۱۳۷ هزار گردشگر به جزیره کیش وارد شدند

سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های کیش در موضع گیری گفت که از زمان آغاز سفرهای نوروزی سال ۱۴۰۱، بیش از ۱۳۷ هزار گردشگر وارد جزیره کیش شده اند.

به گزارش توریسم اینترنشنال؛ عزت الله محمدی افزود: از ۲۵ اسفند پارسال تا پایان روز گذشته بیش از ۷۵ هزار نفر از مسیر هوایی و ۶۱ هزار نفر نیز از مسیر دریایی وارد جزیره کیش شده اند.

وی با بیان اینکه از عصر امروز تا نهم فروردین به علت طوفانی شدن هوا و مواج شدن دریا، مبادی ورودی و خروجی کیش تعطیل است.

محمدی افزود: از آغاز سفر‌های نوروزی تاکنون بیش از ۱۳ هزار خودرو وارد جزیره کیش شده و در همین مدت نیز بیش از شش هزار خودرو از جزیره کیش خارج شده است.

سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های کیش با اشاره به آمار مشابه نوروز ۹۸ بیان کرد: در ۲۰ روز ایام نوروز ۹۸ بیش از ۱۴ هزار خودرو به جزیره کیش سفر کرد و این در حالی است که تنها در ۱۰ روز گذشته بیش از ۱۳ هزار خودرو وارد کیش شده است و این آمار نشان دهنده رشد ۸۰ درصدی ورود خودرو به جزیره کیش است.

 

بیشتر بخوانید: 

آمادگی کمپ های نوروزی کیش جهت استقبال از گردشگران

تصویربرداری مستند “کیش من” در جزیره کیش آغاز شد

 

عزت الله محمدی، افزود: مواج شدن دریا از عصر امروز موجب شد تا روز گذشته رکورد خروج مسافران دریایی شکسته شود و بیش از دو هزار و ۷۰۰ خودرو و ۱۲ هزار گردشگر با ۲۴ ساعته شدن فعالیت‌های بندری و فرودگاهی جزیره کیش را ترک کردند.

وی گفت: آمار امسال سفر‌های دریایی و هوایی نشان دهنده ورود و خروج ۲۲۷ هزار نفر مسافر به جزیره کیش تاکنون بوده است.

پایان خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *