ش٫ اردیبهشت ۲۹ام, ۱۴۰۳
شهربازی شورابیل

سقوط کودک ۶ ساله از قطار شهر بازی

مدیر مجموعه گردشگری و تفریحی شورابیل از سقوط کودک ۶ ساله از قطار بازی این مجموعه به دنبال بی احتیاطی خبر داد.

به گزارش توریسم اینترنشنال؛ شب گذشته بر اثر سقوط یک کودک از قطار بازی مجموعه تفریحی و گردشگری شورابیل یک کودک ۶ ساله جان باخت.

مجتبی لاله، مدیر مجموعه گردشگری و تفریحی شورابیل اظهار کرد: کودک ۶ ساله به دنبال بی احتیاطی و دویدن دنبال قطار بازی شورابیل پرت شد و جان خود را از دست داد.

وی با اشاره به اینکه این کودک به دنبال قطار در حال حرکت دویده و از میله‌های ردیف آخر آویزان شده بود، خاطرنشان کرد: براثر حرکت قطار فرد فوت شده به زیر چرخ‌ها سقوط کرده و در دم جان باخته است.

مدیر مجموعه گردشگری و تفریحی شورابیل با اشاره به اینکه این اتفاق ناگوار بر اثر بی احتیاطی خانواده‌ها روی داده است، گفت: خانواده کودک جان باخته مهمان اردبیل و از شهر دیگری برای مسافرت چند روزه به اردبیل آمده بودند که با این اتفاق تلخ مواجه شدند.

لاله با بیان اینکه تمام تجهیزات شهربازی شورابیل استاندارد بوده و گواهی بیمه نیز برای آنها صادر شده است، افزود: این تجهیزات سالانه و به صورت مرتب بازرسی شده و گواهی استاندارد برای آنها صادر می‌شود.

وی همچنین گفت: در صورت نبود استاندارد هر یک از تجهیزات نسبت به تعطیلی آن اقدام شده و تا زمان اخذ گواهی استاندارد پیمانکار حق بهره برداری از این تجهیزات را ندارد.

بیشتر بخوانید:

۳۰۰ مورد بازرسی و نظارت بر تاسیسات گردشگری اردبیل انجام شد

صدور ۴۲ پروانه تولید انفرادی و کارگاهی صنایع دستی در گرمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *